Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: Doona

Doona  to wizjonerska firma zaangażowana w poprawę i uproszczenie życia rodziców i ich dzieci poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów i rozwiązań. Ich celem jest nieustannie identyfikowanie trudności w codziennym rodzicielstwie. Doona  współpracuje, wykorzystując szerokie możliwości i doświadczenie, aby złagodzić te problemy. Rezultatem tego procesu są wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które naprawdę wpływają na współczesne rodzicielstwo.

Ich Wizja oraz Cel to. „Inspirujące praktyczne rodzicielstwo” oraz Tworzenie produktów, które upraszczają życie rodziców i ich dzieci, biorąc pod uwagę praktyczność, łatwość użytkowania i przyjemność korzystania z produktu, stawiając bezpieczeństwo, jakość i design jako najwyższe priorytety. 

Nigdy nie idą na kompromis w sprawie jakości.

Zawsze ustanawiają wyższy standard niż jakikolwiek oficjalny standard testowany przez zatwierdzone laboratoria i zawsze wyższy niż konkurencja. Ich ośrodek testowy, w którym przeprowadzają ekstremalne i intensywne testy nadużywania swoich produktów, zapewnia, że ​​produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART