Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: Joie

 

Joie jest międzynarodową grupą przyjaciół i rodziców z Wielkiej Brytanii, która wyznaczyła sobie jedną prostą misję: dzielić się swoimi pomysłami i produktami z rodzicami na całym świecie.

Ich przywiązanie do najwyższych standardów projektowania, technologii produkcji i bezpieczeństwa sprawia, że są pewni i dumni ze wszystkiego, co tworzyli pod znakiem Joie. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, które zdobyli w branży dziecięcej, Są w stanie tworzyć z oddaniem i pasją produkty idealnie zaspokajające potrzeby rodziców, dzieci i środowiska.

W rezultacie, każdy produkt Joie jest stworzony, aby uczynić życie rodzica łatwiejszym w każdej sytuacji.

Joie To Bezpieczeństwo

Ich wyjątkowa funkcja testowania siedzeń samochodowych zawiera najdokładniejszą technologię do symulacji testów zderzeniowych i pomaga w produkcji siedzeń samochodowych o najwyższej jakości, precyzji i integralności strukturalnej.

Joie To Siła

Każdy produkt jest poddawany dokładnym i ekstremalnym testom dzięki w pełni spersonalizowanym trybom testowania, a wszystko jest zmontowane, aby zapewnić, że wszystkie funkcje będą działały idealnie przed jego eksploatacją.

Joie To Jakość

Dzięki najwyższej jakości tworzywom sztucznym, wytrzymałym i wytrzymałym materiałom oraz nierozcieńczonym, bezkompromisowym materiałom

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART