Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: BeSafeBeSafe
to jeden ze światowych liderów w branży fotelików samochodowych.

Firma posiada bardzo długą historię, która od samego początku związana jest z produkcją różnego rodzaju siedzisk w środkach lokomocji. Na początku dwudziestego wieku firma zajmowała się rymarstwem, potem w latach trzydziestych, w związku z dynamicznym rozwojem technologicznym, zaczęła produkować pokrowce na siedzenia samochodowe, a z czasem także inne wyroby do samochodów i foteli samochodowych. Przełom nastąpił w 1963 r. kiedy przystąpiono do prac nad pierwszym fotelikiem samochodowym. 25 lat później firma wypuściła na rynek pierwszy fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy. Od tamej pory stała się liderem w dziedzinie bezpieczeństwa. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o opracowywanie i produkcę fotelików RWF. BeSafe stale promuje foteliki montowane tyłem i podkreśla, że dzieci powinny podróżować w tym kierunku tak długo jak, to możliwe ( minimum do 4 roku życia). Produkty tej firmy charakteryzują się dobrze przemyślanymi rozwiązaniami i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Nawet akcesoria do fotelików projektowane są z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnej ochronie dzieci.

W ofercie BeSafe można znaleźć dziś foteliki we wszystkich grupach wiekowych.
Począwszy od skorupek dla noworodków (0-13kg), montowanych zarówno za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa jak i na bazie isofix, po foteliki dla starszych dzieci (9-18kg), w tym foteliki obrotowe i fotele w systemie modularnym (wykorzystującym jedną bazę pod dwa pierwsze foteliki), po fotele RWF z większym zakresem (9-25kg), oraz foteliki dla najstarszych (15-36kg).

Jakość i bezpieczeństwo BeSafe potwierdzają testy w wielu niezależnych ośrodkach badawczych. Warto tutaj wspomnieć chociażby niemiecki ADAC, szwedzki Test Plus, czy europejską normę "i-Size".

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART