Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: COCOBELT

Holenderska marka Cocobelt przedstawia Państwu specjalny pas przeznaczony do naramiennego przenoszenia fotelika samochodowego. Z nim jest po prostu lżej, ale przede wszystkim bezpieczniej dla dziecka i dla rodzica.
Pasy Cocobelt nie są produktami masowymi. Wykonywane są ręcznie przy użyciu wysokiej jakości i bardzo wytrzymałych materiałów. Klamra została poddana testom wytrzymałościowym przeprowadzonym przez francuskie towarzystwo klasyfikujące Bureau Veritas, otrzymując certyfikat bezpieczeństwa. Następnie Cocobelt otrzymał certyfikat CE, który jest świadectwem spełnienia europejskich norm bezpieczeństwa oraz tym samym został dopuszczony do sprzedaży przeznaczonej dla maluchów, dlatego warto mieć na względzie, że Cocobelt to nie są zwykłe pasy, z nimi jesteście bezpieczni.
Pas Cocobelt do noszenia fotelików samochodowych to sprawdzone przez tysiące rodziców rozwiązanie pozwalające na odpowiednie rozłożenie ciężaru na ramieniu i umożliwiające transport małego dziecka w foteliku samochodowym w trakcie wyjścia na spacer czy na zakupy. Atutami pasa Cocobelt jest wyjątkowa staranność produkcji, testowanej w taki sposób, aby jak najbardziej ulżyć zmęczonym mięśniom i stawom. Dzięki umocowanej na pasie nakładce antypoślizgowej, pas idealnie trzyma się na ramieniu i odciąża kręgosłup, zapobiegając jego kontuzjom i nadwyrężeniom. Pas może być regulowany, dzięki czemu dopasujemy go do każdej sylwetki, a zamocowany na nim fotelik samochodowy można nosić zarówno po prawej, jak i lewej stronie ciała. Szybki montaż, naturalne materiały użyte do produkcji oraz staranny, efektowny projekt pasa Cocobelt powodują, że jest to zarówno niezbędne wyposażenie dla rodziców, jak i idealny prezent wyprawkowy od przyjaciół.


ZALETY


• Pas znacząco odciąża rodzica podczas przenoszenia fotelika z dzieckiem,
• Eleganckie wzory, wysokiej jakości materiały,
• Sprawdzi się jako stylowy, ale również wyjątkowo praktyczny i użytkowy prezent,
• Pasy posiadają wymagane dla bezpieczeństwa dzieci certyfikaty obowiązujące w UE,
• W konstrukcji pasa znajduję się bardzo duża i wygodna naramienna podkładka antypoślizgowa,
• Regulowana długość pasa,
• Błyskawiczny i bezproblemowy montaż.


Cocobelt to nie tylko praktyczne i użyteczne akcesorium do fotelików, ale również stylowe i dobrze zaprojektowane.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART