Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: Tuloko

TULOKO to polski producent akcesoriów do podróżowania dla dzieci. Marka wymyślona została przez dwie zaprzyjaźnione rodziny, które często razem podróżują. Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, które przydają się dla dzieci i ich aktywnych rodziców. TULOKO oferuje produkty, które mają ułatwić podróż rodzicom, a dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy.
Od samego początku firma TULOKO jest partnerem strategicznym ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa przewożenia dzieci – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Ich Bezpieczny Stolik Podróżnika jako jedyny na rynku przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT a w listopadzie 2017 zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie 100% Polski Produkt. Firma ta zdobyła też medal na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach.
Ten polski wytwórca oferuje produkty, które łączą w sobie funkcjonalność, doskonały design oraz bezpieczeństwo. Warto podkreślić, że dostępne w ofercie akcesoria powstały na podstawie wielu własnych doświadczeń oraz rodzinnych wypraw odbywanych ze swoimi dziećmi. Dzięki temu produkty te odpowiadają na rzeczywiste problemy z jakimi spotykają się rodzice, którzy wyruszają w podróże z małymi dziećmi.
Produkty firmy TULOKO pozwalają lepiej zapanować nad wszystkim co z dzieckiem w aucie musi jechać a przy okazji pomagają maluchowi walczyć z nudą.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART