Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: Cybex

CYBEX oferuje foteliki samochodowe, nosidła, meble dziecięce i wózki, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo oraz są idealnie dopasowane do miejskiego stylu życia.

Dla CYBEX, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Innowacyjna Zasada D.S.F. jest podstawą przy produkcji wszystkich produktów CYBEX, a jej założenia to unikalny i prosty design, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz inteligentne funkcje. Te trzy elementy strategii pozwoliły na zdobycie wielu nagród w kategorii fotelików samochodowych oraz dziewięć nagród Red Dot Design.

CYBEX nie boi się wyzwań i dlatego jest liderem w kwestii bezpieczeństwa dzieci oraz innowacyjnego stylu życia. Nowoczesne podejście firmy sprawia, że produkty które oferujemy są połączeniem funkcjonalności, designu i najwyższego bezpieczeństwa.

W 2014 roku, niemiecka firma CYBEX dołączyła do Goodbaby International Holdings Limited - wiodącej na rynku firmy z produktami dla dzieci, mającej swoją siedzibę w Chinach. Z ponad 25-letnim doświadczeniem, Goodbaby wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa, innowacji, designu oraz produkcji.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART