Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: Maxi Cosi

Maxi Cosi, to jednen z najbardziej znanych producentów fotelików samochodowych w Polsce i na świecie.Poza fotelikami, oferuje też wózki, nosidełka, oraz akcesoria dziecięce.

Maxi Cosi swoją pozycję na Polskim rynku zawdzięcza przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobrym opiniom użytkowników. Foteliki Maxi-Cosi są polecane zarówno przez mamy jak i specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa. Foteliki właśnie tej marki jako pierwsze otrzymały 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa ADAC (model Cabrio-fix), zintegrowany daszek przeciwsłoneczny, system uprzęży easy-out pozwalający na łatwe wyjęcie dziecka z fotelika, czy system Click&Go wykorzystywany przy montażu z użyciem systemu isofix.

Maxi Cosi posiada bardzo zaawansowaną infrastrukturę badawczą, z której często korzystają też różne instytucje związane z rozwojem bezpieczeństwa podczas jazdy. Eksperci przeprowadzają w nich ponad dwa tysiące testów zderzeniowych rocznie, aby testować nowe i wciąż udoskonalać już istniejące technologie.

W ofercie firmy możecie Państwo znaleźć foteliki wszystkich grup wiekowych. Począwszy od skorupek dla noworodków (0-13kg), montowanych zarówno za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa jak i na bazie isofix, po foteliki dla starszych dzieci (9-18kg), w tym foteliki obrotowe i fotele w systemie modularnym (wykorzystującym jedną bazę pod dwa pierwsze foteliki), po fotele z większym zakresem (9-25kg), oraz foteliki dla najstarszych dzieci (15-36kg).na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART