Informacje

Producenci

Promocje

Ostatnie wpisy

Lista produktów producenta: AeroSleep

Misja AeroSleep

AeroSleep aktywnie angażuje się w tworzenie bezpiecznego środowiska snu dla małych dzieci. Od ponad 20 lat tworzą dla nich produkty gwarantujące maluchom bezpieczny sen. Chociaż na początku wytwarzali jedynie ochraniacze na materac, z czasem byli w stanie zaoferować naszym klientom rozległy asortyment takich produktów jak materace, prześcieradła z gumką, ograniczniki na łóżka, poduszki itd. Wszystkie ich produkty są poddawane surowym testom naukowym przeprowadzanym przez niezależne centra badawcze, co gwarantuje zarówno rodzicom, jak i dzieciom sen w bezpieczniejszym otoczeniu. Ponadto nie ustają we wprowadzaniu innowacji.

Wartości AeroSleep

  • Innowacyjność: Uważnie śledzą aktualne badania nad bezpiecznym snem, które pomagają im w tworzeniu nowych produktów, jeszcze bardziej podnoszących komfort snu dzieci. Oprócz tego stale udoskonalają swoje obecne produkty — zarówno ich widoczne, jak i niewidoczne komponenty.
  • Jakość: Wszystkie produkty AeroSleep są wytwarzane z najwyższą starannością i projektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
  • Odpowiedzialność: Wraz z uznanymi centrami badawczymi pracują również nad zagwarantowaniem bezpieczeństwa swoich konsumentów. Dzięki temu wypuszczają na rynek wyłącznie takie produkty, które stworzyli na bazie sprawdzonych technologii i wniosków wypływających z badań naukowych.

Odpowiedzialność społeczna biznesu

AeroSleep często wspiera organizacje charytatywne.

Ich głównym partnerem w tym względzie jest organizacja „Lekarze bez granic”, z którą prowadzą projekt w Masisi w Demokratycznej Republice Konga, w ramach którego organizacja ta dostarcza mieszkańcom regionu żywność, czystą wodę i instalacje sanitarne. Oprócz tego zapewnia opiekę zdrowotną m.in. kobietom cierpiącym na komplikacje przed- i poporodowe oraz ofiarom przemocy seksualnej i uwarunkowanej płcią. Organizacja jest również odpowiedzialna za kampanie szczepień przeciwko odrze oraz zapewnia dzieciom opiekę pediatryczną.

AeroSleep to belgijska firma zajmująca się produkcją wyjątkowych artykułów dziecięcych. Firma bada przede wszystkim przyczyny śmierci łóżeczkowej i dyskomfortu dzieci podczas snu, dzięki czemu produkty marki AeroSleep są najwyższej jakości.
Firma prowadzi potężne inwestycje w badania naukowe, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. 
 
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART