Fotelik samochodowy to konieczny zakup dla naszego dziecka. Poprawnie zamontowany i dopasowany do auta oraz dobrany według potrzeb malucha pozwala na bezpieczne przewożenie małego pasażera. Wybierając fotelik warto rozejrzeć się za dodatkowymi przydatnymi akcesoriami.

Organizer samochodowy

Łatwy i prosty sposób na utrzymanie porządku w samochodzie. Organizery posiadają dużo kieszonek na drobiazgi, świetnie chronią przed brudnymi bucikami a uniwersalne mocowania sprawdzają się w każdym samochodzie. Duża dostępność modeli sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizer do samochodu dla diecka w foteliku

Mata pod fotelik samochodowy

Polecamy do każdego modelu fotelika. Zabezpiecza tapicerkę w samochodzie przed uszkodzeniami. W fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy mata ochroni oparcie samochodu przed kopaniem. Mata zmniejsza też ryzyko odkształcenia tapicerki od ciężaru fotelików na bazie isofix. Maty pod fotelik są różnej wielkości i grubości . Z łatwością dobierzecie odpowiedni rodzaj.

Mata pod fotelik samochodowy

Wkładka antypotowa do fotelika samochodowego

Bardzo przydatna w okresie letnim. Minimalizuje ryzyko przegrzania, odprowadza wilgoć i zabezpiecza fotelik przed brzydkimi plamami. Naszymi faworytami są wkładki Aeromoov dostępne w różnych kolorach. Wkładki antypotowe łatwo założyć , a dzięki różnym rozmiarom pasują do wszystkich fotelików.

Wkładka antypotowa Aeromoov

Rolety przeciwsłoneczne do samochodu

Ochrona przed szkodliwymi promieniami UV. Słońce daję nam mnóstwo energii jednak gdy świeci prosto na naszego malucha może podrażnić jego delikatną skórę. Z pomocą przychodzą osłony przeciwsłoneczne, montowane za pomocą przyssawek lub elektrostatyczne. Nie zależnie czy wybierzecie regulowane rolety czy nie pozostawiające śladów osłony, najważniejsze że Wasze dziecko podróżuje bezpiecznie.

Rolety przeciwsłoneczne do samochodu