Baby Safe i-Sense to warty uwagi fotelik w kategorii 0-13kg. Jak większość tego rodzaju modeli, można go zapiąć pasem samochodowym lub dokupić  obrotową bazę Flex i-Sense.

Baby Safei-Sense

Baby Safe i-Sense jest fotelikiem o zakresie od 40 do 83 cm. Posiada wyciąganą wkładkę dla noworodka i regulowany zagłówek, który dostosowujemy do wzrostu malucha.

Baby Safe i-Sense Nordic Grey

Kompatybilność Fotelika Baby Safe i-Sense

Fotelik Baby Safe pasuje do większości wózków  mocowany jest za pomocą adapterów z uniwersalnym wejściem do Maxi-Cosi. Wypięcie fotelika z wózka jest bardzo wygodne. Przycisk znajduje się z tyłu fotelika.
Baby Safe i-Sense

Obrotowa baza Flex i-Sense

Fotelik Baby Safe i-Sense można zamontować do samochodu za pomocą bazy Flex i-Sense. To nie tylko wygodna forma montażu ale pewność poprawnego wpięcia fotelika.

Dużym ułatwieniem jest możliwość obrócenia bazy o 90 stopni w stronę drzwi. Dodatkowo baza wyposażona jest w regulacje konta nachylenia fotelika, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do każdej kanapy w samochodzie.

Baby Safe i-Sense

Zestaw modułowy

Ma modułowy zestaw co oznacza że do tej samej bazy możemy później dobrać kolejny model dla starszego dziecka – Dualfix i-Sense.