Fotelików samochodowych w kategorii 0-13kg jest bardzo dużo. Firmy prześcigają się w coraz to nowszych i nowocześniejszych modelach. Możemy wybierać pomiędzy wagą, ceną, wyglądem, marką, ilością gwiazdek w testach. Każda firma ma w swojej ofercie fotelik spełniający przynajmniej jedno z naszych oczekiwań.

Stajemy zatem przed wyborem:

  • waga fotelika czy bezpieczeństwo
  • znana marka i spora cena czy "no name" i niska cena
  • funkcjonalność czy wygląd
  • innowacja czy kompatybilność

A gdyby udało się połączyć najważniejsze zalety w jednym foteliku?

Fotelik samochodowy Joie i-Snug

Fotelik Samochodowy Joie i-Snug

Waga fotelika samochodowego Joie i-Snug

Nasi klienci często pytają czy waga fotelika ma znaczenie? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy fotelik, do którego włożymy malucha będzie za ciężki, aby go nosić, dlatego warto kupić adaptery do wózka i zapinać fotelik na stelażu.  Wejścia w foteliku są uniwersalne i pasują do większości wózków. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy nie mamy możliwości podjechać wózkiem pod same drzwi, wtedy waga ma znaczenie. Każdy kilogram mniej do dźwigania jest zbawieniem. Joie i-Snug to jedno z najlżejszych nosidełek dla niemowlaków, waży zaledwie 3,25 kg.

Czy fotelik samochodowy Joie i-Snug jest bezpieczny?

Najnowsze testy potwierdzają, iż Joie i-Snug jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików w kategorii 0-13kg. Otrzymał ocenę 5 gwiazdek w niezależnych konsumenckich testach ADAC. Zarówno podczas testów przy użyciu pasa samochodowego jak i montażu na bazie i-Base Advance fotelik otrzymał maksymalną ocenę dla tej grupy wagowej. W zagłówku dla noworodka znajduje się opatentowana pianka z pamięcią Intelli-Fit™ a dodatkowe zabezpieczenie okolic głowy (zagłówek Tri-Protect ™ z 3 warstwami pianki) daje maksymalne bezpieczeństwo podczas uderzeń bocznych. Ponadto fotelik spełnia standardy homologacji.

Ile kosztuje Joie i-Snug?

W kwestii finansów fotelik Joie i-Snug nie ma sobie równych. Jego cena rynkowa nie przekracza kwoty 400zł. Nie ma innego równie lekkiego i bezpiecznego fotelika, który kosztował by mniej. Biorąc pod uwagę, iż po zakupie bazy isofix otrzymujemy zestaw modularny w cenie samego fotelika popularnych marek, to warto zwrócić uwagę na ten produkt. Firma Joie udowodniła, że można wyprodukować fotelik lekki, tani a przede wszystkim bezpieczny.

Dodatkowe zalety fotelika samochodowego Joie i-Snug:

  • Daszek z filtrem
  • Zdejmowane pokrycie do prania
  • Fotelik dla noworodka od 40cm
  • Wkładka nadająca ergonomiczną pozycję dziecka
  • Trzy punktowe pasy z antypoślizgowymi nakładkami
  • Kompatybilność z wózkami za pomocą adapterów

Baza Joie i-base advance do fotelika samochodowego