Do niedawna na rynku polskim dostępny był tylko jeden model fotelika obrotowego dla noworodka - Cloud Z I-size firmy Cybex. Obecnie rodzice mają do wyboru kilka firm oferujących wygodne i bezpieczne foteliki w kategorii 0-13 kg, które posiadają funkcję obrotu i bazę modularną.

MaxiCosi Pebble 360 z bazą Familyfix 360

MaxiCosi Pebble 360 z bazą Familyfix 360

Na pierwszy rzut oka można zauważyć podobieństwo do popularnych modeli Pebble Plus i Pebble Pro. Fotelik obrotowy MaxiCosi Pebble 360 nadal posiada rewelacyjną wkładkę dla noworodka która pozwala ułożyć dziecko w poprawnej pozycji bez obaw o opadającą główkę podczas snu. Zgrabny kształt fotelika i wygodna rączka do przenoszenia sprawiają, że waga fotelika nie jest odczuwalna. Wbudowany panel ClimaFlow zwiększający cyrkulację powietrza poprawia komfort podróży podczas jazdy. Fotelik obrotowy Maxi Cosi Pebble 360 jest kompatybilny z większością wózków dostępnych na rynku. Dzięki bazie isofix montaż w samochodzie jest banalnie prosty a modularny system pozwala na wykorzystanie bazy pod kolejny fotelik dla starszego dziecka MaxiCosi Pearl 360 aż do 4 roku życia.

MaxiCosi Coral 360 z bazą Familyfix 360

MaxiCosi Coral 360 z bazą Familyfix 360

Hit wśród fotelików. Wyjmowany wkład dla noworodka ważący tylko 1,7kg jest niesamowicie przemyślanym rozwiązaniem. Ta lekka konstrukcja nie obciąża kręgosłupa a dodatkowy pas do przenoszenia zapewnia swobodę ruchów. Obszerny daszek z filtrem chroniący przed promieniami słońca, regulowany zagłówek, wygodna rączka do przenoszenia oraz system łatwego wkładania noworodka to tylko niektóre atuty tego modelu. Możliwość obrotu fotelika o 180 stopni, modularna baza, kompatybilność z wózkami oraz lekki wkład sprawiają, że model ten w rankingach nowości roku 2021 wysuwa się na prowadzenie. Fotelik obrotowy Maxi-Cosi Coral 360 to połącznie innowacyjności z designem, lekkości z bezpieczeństwem oraz funkcjonalności z komfortem.

Bitax Romer Baby-Safe iSense z bazą flex base iSense

Bitax Romer Baby-Safe iSense z bazą flex base iSense

Jeden z nielicznych modeli, które mają regulowaną bazę dla noworodka. Możliwość ustawienia fotelika w kilku płaszczyznach pozwala na idealne dopasowanie do samochodu. Inteligentnie rozmieszone światełka z czujnikiem ruchu ułatwiają montaż na wózku i bazie a uniwersalne adaptery oraz wypinanie jedną ręką świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. W foteliku Baby-Safe iSense maluchowi będzie wygodnie dzięki ergonomicznej wkładce, a wyjmowane poduszki energochłonne pozwolą na zmniejszenie nadmiaru wolnej przestrzeni u wcześniaków. Modularna baza Flex base isense z dodatkową przestrzenią na nogi to idealne rozwiązanie dla rodziców chcących przewozić swoje dziecko jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy.

Cybex Cloud Z i-size z bazą Z

Cybex Cloud Z i-size z bazą Z

Najpopularniejszy fotelik na bazie obrotowej. Perfekcyjnie wykończony w najdrobniejszych szczegółach. Kolekcje fashion podążają za trendami w modzie czyniąc ten fotelik nie tylko bezpiecznym ale i eleganckim dodatkiem wyposażenia wyprawki. Wygodna funkcja rozkładania na płasko pozwala uzyskać zbliżoną pozycję do gondoli zapewniając dziecku wygodną drzemkę. Dzięki klipsowi SensorSafe Cloud Z i-size staje się idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych rodziców. Zainstalowana aplikacja przypomni o konieczności postoju, włączeniu nawiewu czy niepoprawnym zapięciu pasów. Fotelik obrotowy Claud Z I-size z bazą Z to wyjątkowy produkt dla każdego maleństwa.