Informacje

Producenci

Ostatnie wpisy

Od 1986 nasza firma WÓZKI mieści się w centrum Warszawy na al. Solidarności, w 2017 otworzyliśmy trzeci sklep specjalizujący się w Fotelikach samochodowych. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Al. Solidarności 95/99. Podział naszego wieloletniego sklepu miał na celu rozszerzenie asortymentu oraz stworzenia w Warszawie specjalistycznego salonu z markami fotelików o największym bezpieczeństwie i komforcie. Aktualnie mamy dostępne wszystkie grupy wagowe w jakich są kategoryzowane foteliki dziecięce, więc każdy znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb.

Wybór jaki muszą dokonać rodzice dotyczący fotelika jest bardzo kluczowy ponieważ w tej niechcianej i krytycznej sytuacji ochroni i zabezpieczy dziecko przed wszelkimi siłami i przeciążeniami powstającymi podczas wypadku samochodowego. Duża dostępność  samochodów na rynku z różnych roczników, wyprofilowania kanapy tylnej oraz jej wyposażenie znacznie komplikuje dostosowanie fotelika w aucie. Jeżeli stoją Państwo przed taki dylematem, zapraszamy do naszego salonu przedstawimy dostępną ofertę.

Dostępną ofertę dostosujemy do dziecka, samochodu oraz Państwa potrzeb.

Kontakt z nami:

FoteLikiWARSZAWA
al. Solidarności 95/99, 00-145 Warszawa

Tel. 510 193 665 , 22 620 4444

E-mail: kontakt@fotelikiwarszawa.pl

Informacja COVID

Panujące obostrzenia nie dotyczą naszych sklepów stacjonarnych. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, także możecie się czuć u nas bezpiecznie.

Zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00
fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART