Od 1986 nasza firma WÓZKI mieści się w centrum Warszawy na al. Solidarności, w 2017 otworzyliśmy trzeci sklep specjalizujący się w Fotelikach samochodowych. 

Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Al. Solidarności 95/99

Podział naszego wieloletniego sklepu miał na celu rozszerzenie asortymentu oraz stworzenia w Warszawie specjalistycznego salonu z markami fotelików o największym bezpieczeństwie i komforcie.

Aktualnie mamy dostępne wszystkie grupy wagowe w jakich są kategoryzowane foteliki dziecięce, więc każdy znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb.

Wybór jaki muszą dokonać rodzice dotyczący fotelika jest bardzo kluczowy ponieważ w tej niechcianej i krytycznej sytuacji ochroni i zabezpieczy dziecko przed wszelkimi siłami i przeciążeniami powstającymi podczas wypadku samochodowego.

Duża dostępność  samochodów na rynku z różnych roczników, wyprofilowania kanapy tylnej oraz jej wyposażenie znacznie komplikuje dostosowanie fotelika w aucie.

Jeżeli stoją Państwo przed taki dylematem, zapraszamy do naszego salonu przedstawimy dostępną ofertę.

Dostępną ofertę dostosujemy do dziecka, samochodu oraz Państwa potrzeb.

Kontakt z nami:

FoteLikiWARSZAWA
al. Solidarności 95/99, 00-145 Warszawa

Tel. 510 193 665 , 22 620 4444

E-mail: kontakt@fotelikiwarszawa.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 15:00
Dopasuj fotelik
dla swojego dziecka

Czytaj

Dopasuj fotelik dla swojego dziecka

Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART