NapUp Opaska

Nowy produkt

podtrzymująca głowę

180,00 zł brutto

  • Red
  • Blue

Więcej informacji

Firma NapUp rozwiązuje znaczący problem, z którym zmierzają się rodzice na całym świecie: „lecące głowy”- gdy dzieci zasną w swoim foteliku samochodowym , ich głowy w naturalny sposób zaczynają opadać do przodu, co sprawia, że ​​jazda jest niewygodna i zdecydowanie mniej bezpieczna. Jest to bardzo powszechna i irytująca sytuacja.

Firma NapUp połączyła zespół najlepszych projektantów, ortopedów, inżynierów i rodziców. Tak powstało inteligentna, wyrafinowana, prosta w obsłudze opaska podtrzymująca głowę NapUp.

NapUp - opatentowana opaska z wysoką technologią w projektowaniu, wykonana z niezwykle wysokiej jakości materiałów i pełnej zgodności z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.

- Łatwa do zamocowania

- Dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy

- Minimalny kontakt czołowy, maksymalna swoboda

- Pomyślnie przeszła wszystkie przeprowadzone testy

- Zgodność z przepisami i normami w ramach CPSIA

- Wykonana z zaawansowanych materiałów anty potnych

- Można prać w pralce

- Lekka i przenośna

- Prosta w użyciu dla rodziców i dzieci

- Odciąża kierowcę i daje rodzicom spokój psychiczny

Nigdy więcej „lecących głów" - rozwiązanie NapUp chroni głowę dziecka przed upadkiem, gdy śpią podczas jazdy. NapUp składa się z dwóch części: zagłówka, który jest przymocowywany do fotelika samochodowego i paska na czoło, który łączy się z nim. Kiedy dziecko się obudzi, pasek z czoła odchyla się nad głowę dziecka, aby mu nie przeszkadzał. Kiedy dziecko śpi, pasek głowy jest opuszczany do czoła.

Bezpieczeństwo najważniejsze - NapUp jest w pełni zgodny z amerykańskimi i unijnymi normami bezpieczeństwa i jest pierwszym urządzeniem wspomagającym głowę, który przeszedł wiele testów zderzeniowych dotyczących bezpieczeństwa głowy, klatki piersiowej i szyi w znanym laboratorium Calspan. Lista rygorystycznych standardów obejmuje: US - FMVSS 213, US - NPRM 213 (US Side-Impact) i EU - ECER44. Materiały opaski NapUp są bardzo wysokiej jakości, wykonane z OEKO-TEX Standard 100 i są ognioodporne. Produkt zdał egzamin CPC SGS na bezpieczeństwo  jego materiałów.

Spokojna podróż - NapUp zmniejsza rozproszenie uwagi kierowcy i daje komfort psychiczny rodzicom, utrzymując dzieci w pewnej i wygodnej pozycji pionowej, gdy zasną w samochodzie. Pozwala to kierowcy skoncentrować się na prowadzeniu samochodu, a nie na nieustannym odwracaniu się, aby popchnąć dziecięcą głowę do tyłu, gdy zaśnie. NapUp wspiera głowę dziecka, równocześnie pozwala na ruch.

Perfekcyjny rozmiar - NapUp został stworzony, aby łatwo można było go przymocować do wszystkich rodzajów foteli samochodowych. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwe dopasowanie paska do każdego rozmiaru głowy - NapUp rośnie wraz z dziećmi! 

Opinie

Oceń 
Grzesiek i Ilona 2020-05-10

10/10

Chyba jedyny taki produkt, działa. Polecamy

Oceń 
Polecam 2020-05-06

Polecam

Ostatnia deska ratunku na opadającą głowę :)

Oceń 
Maria 2020-04-27

Polecam

Miękkie poduszki po bokach i rewelacyjna opaska, która trzyma opadającą podczas snu główkę.

Oceń 
~patrycja_86 2020-04-03

świetny gadżet

opaska uratowała nasze wyjazdy! polecam! :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

NapUp Opaska

NapUp Opaska

podtrzymująca głowę

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART