Adaptery Rollersy Click&Go

Nowy produkt

Grey

Rollersy to lekkie, piankowe kółka, które za pomocą adapterów montowane są do praktycznie wszystkich fotelików 0 - 13 kg.

219,00 zł brutto

Więcej informacji

Adaptery do fotelika Rollersy Click&Go

Kółka Rollersy to świetny gadżet dla rodziców chcących wyjść z domu z dzieckiem, jechać z nim samochodem lub podczas podróży. Piankowe kółka Rollersy w łatwy sposób zamontujesz za pomocą adapterów do praktycznie wszystkich fotelików samochodowych 0-13 kg. Świetnie się sprawdzą w metrze, na dworcu kolejowym podczas zakupów w hipermarkecie, w podziemnym garażu. W zestawie Rollersy otrzymujesz regulowany uchwyt, który możesz założyć na rączkę fotelika, by móc go ciągnąć po ziemi lub przekształcić go jako pasek na ramię w celu noszenia fotelika prawie bez żadnego wysiłku opierając go na ramieniu.

Dlaczego Rollersy Click&Go?

  • Montaż ROLLERSÓW do fotelika jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy wpiąć adaptery z kółkami do fotelika, zamocować uchwyt na rączce fotelika – i fotelik jest gotowy do przewiezienia dziecka. Cała instalacja zajmuje nie więcej niż pół minuty.
  • ROLLERSY zostały zaprojektowane przez mamy, w taki sposób, aby możliwe było szybkie i wygodne przewiezienie dziecka w foteliku – z domu do samochodu, z samochodu na basen, do lekarza, czy też wstępując po drodze do sklepu – bez konieczności niesienia bardzo ciężkiego fotelika.
  • Za pomocą uchwytu z miękkim ochraniaczem możesz łatwo przenieść fotelik na ramieniu, zamiast trzymając rączkę fotelika w dłoni, np. przy konieczności przejścia po schodach. Taki sposób noszenia fotelika pozwala przenieść ciężar z ręki na ramię i zachować wyprostowaną postawę, znacznie odciążając kręgosłup.
  • ROLLERSY są bardzo małe i lekkie. Cały zestaw zmieści się do damskiej torebki! Zaletą jest także waga ROLLERSÓW – zastosowane materiały użyte do wykonania adapterów oraz wykorzystanie piankowych oponek, pozwoliły na maksymalne zredukowanie wagi ROLLERSÓW – całość waży około pół kilograma.
  • Wzory użyte do uszycia miękkich ochraniaczy na ramię oraz do trzymania w dłoni sprawiają, że ROLLERSY są nie tylko funkcjonalnym ale i modnym akcesorium. Ze względu na różne wzory materiałów, możesz wybrać taki, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego dziecka.
  • ROLLERSY zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane szczegółowym badaniom w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa produktu. Uchwyty zostały uszyte ręcznie w Polsce, a także każdy element adapterów wraz z kółkami został wyprodukowany w polskich fabrykach.

Opinie

Napisz opinię

Adaptery Rollersy Click&Go

Adaptery Rollersy Click&Go

Grey

Rollersy to lekkie, piankowe kółka, które za pomocą adapterów montowane są do praktycznie wszystkich fotelików 0 - 13 kg.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART