Tuloko Organizer

Nowy produkt

Organizer

Jedyny na rynku Organizer Podróżnika z uchwytem na tablet marki TULOKO przydaje się do przechowywania książek, zabawek i drobiazgów oraz utrzymania porządku podczas podróży. 

119,00 zł brutto

Więcej informacji

Stanowi bezpieczny i wygodny sposób na oglądanie filmu podczas podróży samochodem. Łączy dwie funkcje: organizera samochodowego oraz uchwytu na tablet. Przezroczyste okienko zastępuje plastikowy uchwyt na tablet, którego mocowanie często się psuje. Dodatkowo nieprawidłowo zamontowany uchwyt oraz źle umieszczony w nim tablet mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka podczas jazdy. Przezroczyste okno przeznaczone na tablet wykonane zostało z folii, która pozwala na swobodną obsługę urządzenia. Okno zapinane jest od góry na rzep, co zabezpiecza urządzenie przed wysunięciem się z niego.

Organizer Podróżnika wykonany jest z wysokiej jakości, grubego materiału, który posiada trzy warstwy. Dwie płaszczyzny materiału wypełnione są specjalną, miękką pianką. Organizer jest sztywny, nie wywija się i idealnie układa się na oparciu fotela. Dwie szerokie i pojemne kieszenie zapinane na rzepy wykonane są z dwóch warstw materiału, dzięki czemu dziecko bez problemu może wkładać do nich swoje drobiazgi. Dodatkowo przewidziane zostało specjalne miejsce na napój: bidon lub kubek dziecka.

Produkt jest łatwy w montażu. Dołączony został gumowy pasek oraz dwa paski z zapięciem.

Dolna część organizera chroni fotel przed zabrudzeniem.

Łatwy w czyszczeniu. Pokryty wodoodpornym materiałem.

Pasuje do większości foteli i zagłówków samochodowych, a także do wielu rozmiarów tabletów: 7; 8; 9,6; 9,7; 10; 10,1; 10,2 cali.

 

Wyprodukowany w Polsce. 

Opinie

Oceń 
Ania 2020-04-17

Polecam

Polecam, warto kupić, miejsce na tablet jest super.

Oceń 
PiotrK 2020-04-10

polecam

Osłania cały fotel, dużo kieszonek, pomysł na kieszonkę na tablet sprawdza się u nas super:)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Tuloko Organizer

Tuloko Organizer

Organizer

Jedyny na rynku Organizer Podróżnika z uchwytem na tablet marki TULOKO przydaje się do przechowywania książek, zabawek i drobiazgów oraz utrzymania porządku podczas podróży. 

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART