Fotelik GB Everna-Fix

Nowy produkt

9 - 36kg

Najnowszy fotelik samochodowy gb Everna-Fix zaprojektowany jest tak, aby rosnąć wraz z Twoim dzieckiem od ok. 9 miesięcy do 12 lat. Fotelik spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości gb. Everna-Fix to połączenie funkcjonalności i najwyższej jakości oraz wsparcie i ochrona dla Twojego dziecka przez wiele lat.

Oczekiwanie na dostawę

1 139,00 zł brutto

 • Laguna Blue
 • Night Blue
 • Velvet Black
 • London Grey
 • Sweet Pink
 • Rose Red

Więcej informacji

Fotelik samochodowy GB Everna-fix

Zaprojektowany tak, by rosnąć wraz z Twoim dzieckiem od ok. 9 miesięcy do 12 lat. Od 9 do 18 kg Twoje dziecko zabezpieczone jest 5-punktowymi pasami fotelika. Od 18 kg (ok. 105 cm) dziecko zabezpieczone jest już 3-punktowymi pasami samochodowymi. Fotelik Everna-Fix oferuje wyjątkową funkcjonalność i najwyższe bezpieczeństwo przez wiele lat.

Opatentowany odchylany zagłówek - To unikalne rozwiązanie powoduje, że punkt ciężkości głowy dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu. Głowa dziecka przez cały czas znajduje się w bezpiecznej strefie zagłówka, co jest szczególnie istotne w momencie kolizji bocznej.

Dlaczego fotelik GB Everna-fix?

 • TECHNOLOGIA ROZPRASZAJĄCA ENERGIĘ (ER-TECH) - Chroni dziecko w momencie kolizji czołowej. Technologia ER-Tech zmniejsza obciążenie działające na szyję w przypadku kolizji czołowej i redukuje ryzyko odniesienia obrażeń o ok. 20%.

 • ZINTEGROWANY SYSTEM L.S.P. - System L.S.P. to bardzo ważna funckja fotelika Everna-Fix. System ten pozwala na zredukowanie siły uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika bez wysuwanej osłony bocznej.

 • PAS MOCUJĄCY Z SYSTEMEM OSTRZEGAWCZYM - Fotelik samochodowy Everna-Fix wyposażony jest w pas mocujący oraz system ostrzegawczy, który zagwarantuje poprawny montaż. W połączeniu z systemem ISOFIX, pas mocujący pomaga zapobiec niebezpiecznemu przemieszczaniu się fotelika w razie wypadku. System ostrzegawczy przed niepoprawnym montażem modelu Everna-Fix obejmuje sygnały wizualne i słuchowe.

 • KONTROLA ZABEZPIECZENIA - System Kontroli Zabezpieczenia zapewni, że w odpowiednim momencie zmienisz zabezpieczenie z 5-punktowych pasów fotelika na 3-punktowe pasy samochodowe.

 • FUNKCJA ODCHYLANIA - Funkcja odchylania fotelika jedną ręką pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie fotelika oraz zmianę pozycji z siedzącej na leżącą.

 • SKORUPA ABSORBUJĄCA ENERGIĘ - Skorupa absorbująca energię w połączeniu ze zintegrowanym systemem L.S.P. redukuje siły uderzenia i dodatkowo chroni dziecko.

 • SYSTEM WENTYLACJI SIEDZISKA - Zintegrowany system wentylacji fotelika Everna-Fix zapewnia komfortową temperaturę nawet w najbardziej upalne dni. 

Fotelik GB Everna-fix jest odpowiedni w grupie wiekowej: od ok. 9 m-cy do ok. 12 lat.

Maksymalna waga dziecka 36 kg.

Specyfikacja fotelika GB Everna-fix:

Firma

GB

Gwarancja

3 Lata

Waga

12.4 kg

Wysokość

82 cm

Szerokość

44 cm

Długość

58 cm

Kolorystyka

Night Blue, Velvet Black, London Grey, Sweet Pink, Rose Red, Laguna Blue

Kierunek jazdy

przodem

Zgodność IsoFix

Tak

GB Everna-fix

Opinie

Oceń 
Kamil 2020-04-17

Polecam

Trochę kłopotliwy w montażu ale wygodna pozycja do spania i tapicerka przyjemna w dotyku, miękka i łatwo ściera się zabrudzenia.

Oceń 
Polecam 2020-04-15

Świetny

Solidny fotelik ! :D

Oceń 
DrozdMaj 2020-04-04

Bezpieczny!!!

Bardzo wygodna pozycja do spania dzięki odchylanemu zagłówkowi .Tapicerka łatwa do czyszczenia. U nas sprawdza się świetnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fotelik GB Everna-Fix

Fotelik GB Everna-Fix

9 - 36kg

Najnowszy fotelik samochodowy gb Everna-Fix zaprojektowany jest tak, aby rosnąć wraz z Twoim dzieckiem od ok. 9 miesięcy do 12 lat. Fotelik spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości gb. Everna-Fix to połączenie funkcjonalności i najwyższej jakości oraz wsparcie i ochrona dla Twojego dziecka przez wiele lat.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART