BeSafe iZi Twist B i-Size

Nowy produkt

0 - 18kg

Ten obrotowy fotelik łączy w sobie dwa foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka i fotelik dla malucha. Wszystko dzięki wyjątkowemu modułowi wewnętrznemu BeSafe Baby Shell i wkładce Newborn Hugger.

Oczekiwanie na dostawę

1 999,00 zł brutto

 • Sea Green Melange
 • Black Cab
 • Metallic Melange
 • Sunset Melange
 • Black Melange
 • Burgundy Red
 • Premium Black

Więcej informacji

BeSafe Logo

Fotelik BeSafe iZi Twist B i-Size: ten obrotowy fotelik łączy w sobie dwa foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka i fotelik dla malucha. Wszystko dzięki wyjątkowemu modułowi wewnętrznemu BeSafe Baby Shell i wkładce Newborn Hugger. Nie tylko przeszedł najtrudniejszy na świecie test zderzeniowy - Test Plus - ale także oferuje zaawansowany poziom komfortu i możliwości dostosowania się do dziecka. Wygodny obrót w bok pozwala łatwo wkładać i wyciągać dziecko z fotelika, obracając je w swoją stronę.

THE UNIVERSAL LEVEL TECHNOLOGY - Ta wyjątkowa technologia rozwiązuje częsty problem, który tworzy przemysł samochodowy dla fotelików montowanych tyłem - ostry kąt nachylenia kanapy samochodu. Aby dopasować pasażerów do sportowych modeli samochodów, przemysł samochodowy często wyposaża pojazd w kanapy o dość ostrym kącie nachylenia.

POCHŁANIACZ ENERGII DYNAMIC FORCE ABSORBER - Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber, fotelik BeSafe iZi Twist B i-Size jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.

BESAFE BABY SHELL - WEWNĘTRZNY MODUŁ NIEMOWLĘCY - Moduł Baby Shell to jedyna w swoim rodzaju wkładka dla niemowląt, która przypomina pozycję i zapewnia taką samą ochronę, jak standardowy fotelika dla niemowlaka. Dzięki własnej skorupie, która jest umieszczona wewnątrz całego fotelika iZi Twist B i-Size i poduszkom w zagłówku, moduł Baby Shell zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed uderzeniem z boku, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo. W module Baby Shell wykorzystuje się te same pasy uprzęży, co podczas używania fotelika iZi Twist B i-Size jako fotelika dla malucha - zapewnia to stabilność i pozwala na korzystanie z popularnego i sprawdzonego systemu magnesów Magnetic Belt Assistants™, który sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika jest bezproblemowe.

WKŁADKA BESAFE NEWBORN HUGGER - Aby zapewnić noworodkom dodatkowy komfort i wsparcie, fotelik iZi Twist B i-Size jest wyposażony we wkładkę Newborn Hugger, która umieszczona jest wewnątrz modułu Baby Shell. Połączenie miękkich materiałów i sprytnie umieszczona wkładka poziomująca zapewniają noworodkom otulenie i wsparcie oraz dają idealny kąt siedzenia.

ZATWIERDZONY PRZEZ ORGANIZACJĘ AGR - Niemieckie stowarzyszenie na rzecz zdrowych pleców, Aktion Gesunder Rücken (AGR), zatwierdza swoją pieczęcią fotelik BeSafe iZi Twist B i-Size.

INFORMACJE TECHNICZNE:

 • Wzrost w pozycji stojącej: 40 - 105 cm
 • Waga: 0-18 kg
 • Wiek: od 0 miesięcy do 4 lat
 • Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
 • Homologacja: UN R129 (i-Size)
 • Mocowanie: ISOfix

Opinie

Oceń 
Wiki 2020-05-18

Polecam

Bardzo wysokie bezpieczeństwo. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

BeSafe iZi Twist B i-Size

BeSafe iZi Twist B i-Size

0 - 18kg

Ten obrotowy fotelik łączy w sobie dwa foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka i fotelik dla malucha. Wszystko dzięki wyjątkowemu modułowi wewnętrznemu BeSafe Baby Shell i wkładce Newborn Hugger.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART