Fotelik GB Convy-Fix

Nowy produkt

0 - 25kg

Fotelik samochodowy GB Convy-FIX, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem od urodzenia do 7 roku życia. Większa ochrona delikatnych okolic szyi dziecka w przypadku kolizji.

1 399,00 zł brutto

 • Laguna Blue
 • Night Blue
 • Velvet Black
 • London Grey
 • Sweet Pink
 • Rose Red

Więcej informacji

Fotelik samochodowy GB Convy-fix

Dzięki innowacyjnej technologii bezpieczeństwa, fotelik samochodowy gb Convy-Fix zapewnia najwyższą ochronę dla Twojego dziecka przez pierwsze 7 lat życia. gb Convy-Fix rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia wygodne podróżowanie już od urodzenia do ok. 7 roku życia, co czyni go doskonałym wyborem na lata. Technologia redukcji energii chroni dziecko w przypadku zderzenia czołowego, natomiast system osłon bocznych L.S.P. zapewnia dodatkowe zabezpieczenie w przypadku uderzenia bocznego. Dodatkowo, fotelik posiada funkcję regulacji oparcia jedną ręką. Convy-Fix to idealne połączenie innowacji i funkcjonalności, które służą nowoczesnym, mobilnym rodzicom.

Dlaczego fotelik GB Convy-fix?

 • JEDEN FOTELIK - 7 LAT OCHRONY - Fotelik gb Convy-Fix rośnie razem z dzieckiem aż do 7 roku życia. Model zapewnia długie użytkowanie oraz wygodną jazdę tyłem do 4 roku życia oraz przodem przez następne 3 lata.

 • ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ - Zintegrowany System Ochrony Bocznej to bardzo ważna funkcja modelu gb Convy-Fix. Rozkładana od strony drzwi samochodu osłona stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku kolizji bocznej. Pozwala to na zredukowanie siły uderzenia do 25%, w porównaniu z fotelikiem bez wyciągniętej osłony bocznej.

 • FUNKCJA ODCHYLANIA - Intuicyjny system odchylania fotelika do tyłu w 6 różnych pozycjach pozwala na obsługę funkcji jedną ręką zarówno w pozycji tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.

 • KONTROLA ZAPIĘCIA PASÓW - Funkcja zapewnia prawidłowe dopasowanie pasów do wzrostu dziecka. Wraz ze zmianą rozmiaru rosnącego dziecka, odpowiednio wyregulowana wysokość zagłówka wskazuje na konieczność zmiany sposoby zabezpieczenia dziecka z 5-punktowych pasów fotelika na 3-punktowy samochodowy pas bezpieczeństwa.

 • FUNKCJA ODCHYLANIAIntuicyjny system odchylania fotelika do tyłu w 6 różnych pozycjach pozwala na obsługę funkcji jedną ręką zarówno w pozycji tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.

 • SKORUPA ABSORBUJĄCA ENERGIĘgb Convy-Fix posiada skorupę absorbującą energię, która w połączeniu ze zintegrowanym systemem osłon L.S.P. utrzymuje siłę uderzeniową z daleka od dziecka, minimalizując tym samym ryzyko obrażeń.

 • WKŁADKA NOWORODKA Wkładka noworodkowa zapewnia wygodną i ergonomiczną pozycję podróżowania dla nowrodków i niemowląt do 3 miesiąca życia (do 60 cm długości). 

 • ISOFIX - Convi-Fix zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, dla łatwiejszego użytkowania i dodatkowej stabilności wyposażony został w system ISOFIX. W połączeniu z nogą stabilizującą zapobiega niebezpiecznej rotacji fotelika w przypadku kolizji. Obie funkcje posiadają wizualne oznaczenia poprawnego montażu.

Fotelik GB Convy-fix jest odpowiedni w grupie wiekowej: od urodzenia do ok. 7 lat.

Maksymalna waga dziecka 25 kg.

Specyfikacja fotelika GB Convy-fix:

Firma

GB

Gwarancja

3 Lata

Waga

14.5 kg

Wysokość

64 cm

Szerokość

44 cm

Długość

72 cm

Kolorystyka

Night Blue, Velvet Black, London Grey, Sweet Pink, Rose Red, Laguna Blue

Kierunek jazdy

tyłem/przodem

Zgodność IsoFix

Tak

Opinie

Oceń 
Basia i Marek 2020-05-06

Świetny fotel

Jesteśmy zadowoleni , takiego sprzętu potrzebowaliśmy :3

Oceń 
Damian 2020-04-29

Polecam

Fotelik godny polecenia :)

Oceń 
Zofia i Grześ 2020-04-15

Polecamy

Zaufaliśmy firmie GB po raz drugi , wybór był równie dobry ! Polecamy

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fotelik GB Convy-Fix

Fotelik GB Convy-Fix

0 - 25kg

Fotelik samochodowy GB Convy-FIX, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem od urodzenia do 7 roku życia. Większa ochrona delikatnych okolic szyi dziecka w przypadku kolizji.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART