Fotelik Recaro Mako Elite i-Size

Nowy produkt

15 - 36kg

Dzięki fotelikowi samochodowemy Mako Elite Twoje dziecko w wieku od ok. 3,5 do 12 lat jest bezpieczne i chronione podczas każdej podróży.

996,00 zł brutto

 • Select Night Black
 • Select Teal Green
 • Select Pacific Blue
 • Select Garnet Red
 • Prime Mat Black
 • Prime Silent Grey
 • Prime Sky Blue
 • Prime Pale Rose

Więcej informacji

Recaro Logo

Fotelik samochodowy Recaro Mako Elite

Nawet gdy Twoje dziecko staje się większe, to pragnienie zapewnienia mu maksymalnego bezpieczeństwa się nie zmniejsza. Dzięki fotelikowi Mako Elite Twoje dziecko w wieku od ok. 3,5 do 12 lat jest bezpieczne i chronione podczas każdej podróży. Otwory wentylacyjne w zewnętrznej skorupie fotelika zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Wbudowany system audio zapewnia najlepszą rozrywkę. Nie ma znaczenia czy to powrót z treningu piłki nożnej czy wypad do miasta z mamą lub tatą, dzięki wysokiemu poziomowi rozrywki każda podróż jest przyjemnością.

Dlaczego fotelik Recaro Mako Elite?

I-SIZE
i-Size oznacza, że fotelik spełnia surowe normy bezpieczeństwa zgodnie z UN R129. Te wysokie wymagania dotyczące ochrony przed uderzeniem bocznym są nie tylko spełnione, ale zostały przekroczone. Rodzice korzystają z prostej i bezpiecznej instalacji dzięki złączom ISOFIX. Fotelik dziecięcy jest kompatybilny ze wszystkimi fotelami samochodowymi opatrzonymi logo i-Size i praktycznie wszystkimi innymi siedzeniami samochodowymi ze złączami ISOFIX. Dzieci podróżują bezpiecznie, a rodzice cieszą się pełną wygodą.

SYSTEM AUDIO
Wbudowane głośniki w zagłówku fotelika i połączenie audio oraz kieszeń na urządzenie pozwalają małym podróżnikom cieszyć się najlepszą rozrywką, bez konieczności, aby mama i tata słuchali radia lub ulubionej piosenki dziecięcej z przodu pojazdu. W ten sposób dzieci mogą przybrać wygodną pozycję i zrelaksować się, a ich głowy w dalszym ciągu pozostają chronione przez zagłówek.

SYSTEM WENTYLACJI
Świeże powietrze cieszy wszystkich. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie fotelika, w warstwach energochłonnych oraz i wstawki z siatki w tapicerce fotelika, które umożliwiają niezakłóconą cyrkulację powietrza. Już większego poziomu komfortu i dobrego samopoczucia nie da się osiągnąć. Niezależnie od tego, czy dzieci są w krótkiej podróży, aby zobaczyć babcię, czy z całą rodziną na letnich wakacjach – mali odkrywcy dzięki komfortowi jazdy będą z pewnością w świetnym nastroju i to niezależnie od długości podróży.

ZAAWANSOWANA OCHRONA BOCZNA ASP
Odpinane ochraniacze boczne można szybko i łatwo zamontować po stronie drzwi. W przypadku zderzenia bocznego pochłaniacze energii zmniejszają siłę działającą na dziecko zapewniając maksymalną ochronę. W tym celu zalecamy zawsze instalowanie ochraniaczy po stronie drzwi, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę. W każdym samochodzie.

ZAGŁÓWEK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI
W miarę wzrostu dziecka utrzymanie ergonomicznej postawy jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Oparcie z regulacją wysokości i zintegrowanym zagłówkiem pozwala na maksymalny komfort siedzenia, wspiera prawidłową postawę i dzięki zoptymalizowanemu prowadzeniu pasów, zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

SMART PROTECTION WINGS
Wewnętrzne ochraniacze na wysokości ramion dostosowują się do wzrostu dziecka i zapewniają, małym podróżnikom jeszcze więcej bezpieczeństwa oraz wyjątkową wygodę podróży. A co najważniejsze: ochraniacze barkowe w sprytny sposób rosną wraz z dzieckiem dzięki regulowanemu oparciu – do 12 roku życia lub wysokości 150 cm.

 • Piankowe siedzisko
 • Adaptacyjne oparcie
 • Wysuwany podnóżek

Fotelik Recaro Mako Elite jest odpowiedni w grupie wiekowej: od 3 roku do ok. 12 lat.

Maksymalna waga dziecka 36 kg.

Specyfikacja fotelika Recaro Mako Elite:

Firma

Recaro

Gwarancja

2 Lata

Waga

7.2 kg

Wysokość

60.5-80.5 cm

Szerokość

44 cm

Długość/głębokość

47-53cm cm

Kolorystyka

Select Night Black, Select Teal Green, Select Pacific Blue, Select Garnet Red, Prime Mat Black, Prime Silent Grey, Prime Sky Blue, Prime Pale Rose.

Kierunek jazdy

przodem

Zgodność IsoFix

Tak

Opinie

Oceń 
Marek. 2020-05-12

10/10

Bardzo wygodny. Super

Oceń 
Łukasz 2020-04-12

Przyjemny

Fajan regulacja pod kolanami dziecka :)

Oceń 
Dariusz 2020-04-05

Polecam

Super , polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fotelik Recaro Mako Elite i-Size

Fotelik Recaro Mako Elite i-Size

15 - 36kg

Dzięki fotelikowi samochodowemy Mako Elite Twoje dziecko w wieku od ok. 3,5 do 12 lat jest bezpieczne i chronione podczas każdej podróży.fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART