Fotelik Recaro Salia i-Size

Nowy produkt

0 - 18kg

W foteliku samochodowym Salia Obrót o 360o pozwala rodzicom na ustawienie dziecka w ergonomicznej pozycji podczas przypinania go lub wyjmowania z pojazdu. Odwrócenie fotelika na bok jest dziecinnie proste.

1 995,00 zł brutto

 • Select Night Black
 • Select Teal Green
 • Select Pacific Blue
 • Select Garnet Red
 • Prime Mat Black
 • Prime Silent Grey
 • Prime Sky Blue
 • Prime Pale Rose

Więcej informacji

Recaro Logo

Fotelik samochodowy Recaro Salia

Jak miło, gdy rodzice i dzieci mają te same zainteresowania. Fotelik Salia jest jeszcze bardziej wygodny i ergonomiczny niż jego poprzednik. Obrót o 360o pozwala rodzicom na ustawienie dziecka w ergonomicznej pozycji podczas przypinania go lub wyjmowania z pojazdu. Odwrócenie fotelika na bok jest dziecinnie proste. Najlepsze jest to: że można to zrobić jedną ręka a drugą ręką w tym czasie można trzymać ulubioną zabawkę dziecka.

Dlaczego fotelik Recaro Salia?

I-SIZE
Transport tyłem do kierunku jazdy, zoptymalizowane zabezpieczenie przed kolizją boczną i intuicyjna instalacja ISOFIX zapewniają małym podróżnikom maksymalne bezpieczeństwo na tylnym siedzeniu. Znajdując się tyłem do kierunku jazdy, w przypadku zderzenia czołowego siły rozkładają się na całe ciało, dzięki czemu wrażliwe obszary głowy i szyi pozostają chronione. Fotelik dziecięcy spełnia surowe normy bezpieczeństwa zgodnie z UN R129.

OBRÓT O 360 STOPNI
Obrót o 360 stopni pozwala rodzicom na ustawienie dziecka w ergonomicznej pozycji podczas przypinania go lub wyjmowania z pojazdu. Obracanie fotelika jest dziecinnie proste.

WSKAŹNIKI NA PODSTAWIE
Czy chcesz za każdym razem móc zaoszczędzić czas podczas codziennego przemieszczania się z dzieckiem? Jeżeli tak to wskaźniki znajdujące się na centralnym panelu bazy zmieniają kolor na zielony, jeśli wszystko zostało prawidłowo zainstalowane, ustawione i zablokowane. Dzięki temu wystarczy rzut oka by mieć wszystkie ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.
I co najważniejsze: Twoje dziecko cieszy się maksymalnym bezpieczeństwem a Ty oszczędzasz czas.

ZAAWANSOWANA OCHRONA BOCZNA ASP
Zintegrowane absorbery energii można szybko i łatwo aktywować po stronie drzwi. W przypadku zderzenia bocznego zmniejszają one siły działające na dziecko. Połączenie konstrukcji fotelika z bocznymi otwieranymi absorberami energii zapewnia podwójną ochronę przed zderzeniami bocznymi..

ZAGŁÓWEK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI
W miarę wzrostu dziecka ergonomiczna postawa jest niezbędna. Zagłówek z regulacją wysokości i zintegrowanymi pasami pozwala na maksymalny komfort siedzenia, wspiera prawidłową postawę i dzięki zoptymalizowanemu prowadzeniu pasów, zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

WKŁADKA DLA NOWORODKA
Nasza wyjątkowo miękka wkładka dla noworodka zapewnia optymalne ułożenie dziecka w foteliku. W ten sposób mały podróżnik cieszy się najwyższym poziomem komfortu i maksymalnego bezpieczeństwa. Oczywiście poszycie tekstylne wkładki można łatwo zdjąć i uprać w pralce. Zapewnia to rodzicom pewność, że maluch ma zawsze czysto i wygodnie.

 • Zagłówek z pianką memory
 • 5-punktowy system zapięcia
 • Pianka do siedzenia
 • Intuicyjna obsługa oraz regulacja jedną ręką
 • System wentylacji
 • Ochraniacze pasów
 • Opatentowany system bezpieczeństaw HERO
 • Regulowana podpora
 • Instalacja jednym kliknięciem z IsoFix

Fotelik Recaro Salia jest odpowiedni w grupie wiekowej: od urodzenia do ok. 4 lat.

Maksymalna waga dziecka 18 kg.

Specyfikacja fotelika Recaro Salia:

Firma

Recaro

Gwarancja

2 Lata

Waga

18 kg

Wysokość

61-69 cm

Szerokość

44 cm

Długość/głębokość

63-68 cm

Kolorystyka

Select Night Black, Select Teal Green, Select Pacific Blue, Select Garnet Red, Prime Mat Black, Prime Silent Grey, Prime Sky Blue, Prime Pale Rose.

Kierunek jazdy

przodem/tyłem

Zgodność IsoFix

Tak

Opinie

Oceń 
Agnieszka 2020-05-20

Na 5

Bardzo udany, polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fotelik Recaro Salia i-Size

Fotelik Recaro Salia i-Size

0 - 18kg

W foteliku samochodowym Salia Obrót o 360o pozwala rodzicom na ustawienie dziecka w ergonomicznej pozycji podczas przypinania go lub wyjmowania z pojazdu. Odwrócenie fotelika na bok jest dziecinnie proste.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART