Fotelik Recaro Tian Elite

Nowy produkt

9 - 36kg

Fotelik samochodowy RECARO Tian Elite będzie z nami na wielu imprezach urodzinowych, ponieważ ten fotelik dziecięcy służy od dziewięciu miesięcy aż do dwunastu lat.

1 299,00 zł brutto

 • Select Night Black
 • Select Teal Green
 • Select Pacific Blue
 • Select Garnet Red
 • Prime Mat Black
 • Prime Silent Grey
 • Prime Sky Blue
 • Prime Pale Rose
 • Select Sweet Curry

Więcej informacji

Recaro Logo

Fotelik samochodowy Recaro Tian Elite

W dobry imprezowy klimat wprowadza wbudowany system dźwiękowy Tian Elite z głośnikami w zagłówku. System wentylacji zapewni komfort i świeżość dzięki stałej możliwości cyrkulacji powietrza poprzez otwory wentylacyjne przechodzące przez całą strukturę fotelika.

Dlaczego fotelik Recaro Tian Elite?

UNIWERSALNA INSTALACJA
Aby dziecko mogło bezpiecznie podróżować samochodem z babcią i dziadkiem. Tian Elite można uniwersalnie, szybko i łatwo zainstalować za pomocą pasa bezpieczeństwa pojazdu. Elastyczne rozwiązanie dla każdej rodziny.

FOTELIK DZIECIĘCY, KTÓRY NAPRAWDĘ ROŚNIE
Jeden fotelik na całe dzieciństwo? Umożliwia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem od dziewięciu miesięcy aż do dwunastu lat.

LEKKI
Tian Elite ważący około 8,6 kg, można szybko i łatwo wyciągnąć z pojazdu, przenieść i zainstalować ponownie w innym samochodzie. To duże ułatwienie dla mamy i taty, ale także babci i dziadka. Projektując nasze foteliki myślimy o całej rodzinie.

SYSTEM AUDIO
Zintegrowane głośniki w zagłówku fotelika dziecięcego, połączenie audio i kieszeń na urządzenie mobilne pozwalają małym podróżnikom cieszyć się najlepszą rozrywką, bez konieczności, aby mama i tata słuchali radia lub ulubionej piosenki dziecięcej z przodu pojazd. W ten sposób dzieci mogą się zrelaksować, a ich głowy pozostają stale chronione przez zagłówek.

SYSTEM WENTYLACJI
Świeże powietrze cieszy wszystkich. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie i wstawki z siatki w tapicerce fotelika, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza. To najwyższy poziom komfortu i dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy to szybki wypad w odwiedziny do babci, czy długa podróż z całą rodziną na letnie wakacje - mali odkrywcy są w najlepszym nastroju. Niezależnie od długości trasy.

OPATENTOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA HERO
Dzięki opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa HERO Twoje dziecko może być łatwo i szybko przypięte w foteliku. Unikalny system bezpieczeństwa HERO integruje ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, dzięki czemu uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Oszczędza to czas i pomaga w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

 • Zintegrowane złącza Seatfix: Wystarczy przymocować fotelik dziecięcy do samochodu za pomocą zintegrowanych złączy Seatfix (grupa 2/3)
 • Piankowe siedzenie: Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu
 • Dostosowane oparcie: Oparcie wykonane jest w sposób umożliwiający dopasowanie się do siedzenia w każdym pojeździe
 • Pozycja spoczynkowa: Komfort zapewnia regulowany kąt siedzenia (gr. 1/2/3)
 • Ochraniacze pasów: Zmniejszają nagrzewanie się pasów podczas upałów - zapobiegając w ten sposób podrażnieniu wrażliwej skóry dziecka
 • Wbudowane miejsce do przechowywania pasów: Łatwa konwersja fotelika do grupy 2/3 dzięki wbudowanemu schowkowi na pasy z grupy 1, bez konieczności ich demontażu
 • 5-punktowy system pasów: Intuicyjny, centralny regulator pasów wewnętrznych oraz system HERO umożliwiają bezpieczne i proste przypięcie dziecka w foteliku
 • Oznaczona prowadnica pasów: Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa
 • Wysuwane siedzisko: Można idealnie dopasować do potrzeb dziecka zapewniając optymalny komfort
 • Zaawansowana ochrona boczna (ASP): Odłączane osłony pochłaniają całą energię w przypadku zderzenia bocznego
 • Smart Protection Wings: Wnętrze fotelika w obszarze ramiom rośnie wraz z dzieckiem wraz z regulacją wysokości oparcia

Fotelik Recaro Tian Elite jest odpowiedni w grupie wiekowej: od 9 miesięcy do ok. 12 lat.

Maksymalna waga dziecka 18 kg.

Specyfikacja fotelika Recaro Tian Elite:

Firma

Recaro

Gwarancja

2 Lata

Waga

8.6 kg

Wysokość

56.5 - 80.5 cm

Szerokość

44 cm

Długość/głębokość

47 - 53 cm

Kolorystyka

Select Night Black, Select Teal Green, Select Sweet Carry, Select Pacific Blue, Select Garnet Red, Prime Mat Black, Prime Silent Grey, Prime Sky Blue, Prime Pale Rose.

Kierunek jazdy

przodem

Zgodność IsoFix

Tak

Opinie

Napisz opinię

Fotelik Recaro Tian Elite

Fotelik Recaro Tian Elite

9 - 36kg

Fotelik samochodowy RECARO Tian Elite będzie z nami na wielu imprezach urodzinowych, ponieważ ten fotelik dziecięcy służy od dziewięciu miesięcy aż do dwunastu lat.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART