Fotelik Recaro Young Sport Hero 2021

Nowy produkt

9 - 36kg

Fotelik samochodowy Recaro Young Sport HERO można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.

1 049,00 zł brutto

 • Prime Mat Black
 • Prime Silent Grey
 • Prime Sky Blue
 • Prime Pale Rose
 • Core Power Berry
 • Core Xenon Blue
 • Core Carbon Black
 • Core Performance Black
 • Core Deep Black
 • Core Simply Grey
 • Core Energy Blue
 • Core Very Berry

Więcej informacji

Recaro Logo

Fotelik samochodowy Recaro Young Sport Hero 2021

Podróżowanie z dzieckiem może być tak wygodne, że nie będziesz czuł potrzeby odpoczynku w czasie jazdy. Wystarczy, że Tata się odwróci do tyłu i zobaczy, że podróż przebiega nienagannie. Poza tym może mieć pewność, że gdy jego syn i Young Sport HERO spędzają wakacje u babci wszystko przebiega bezproblemowo. Fotelik Young Sport HERO można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.

Dlaczego fotelik Recaro Young Sport Hero 2021?

UNIWERSALNE MOCOWANIE
Miej pewność, że dziecko jest bezpieczne gdy podróżuje z babcią i dziadkiem ich samochodem. Fotelik Young Sport HERO można szybko i łatwo zainstalować za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu. Każda rodzina marzy o takim bohaterze – Young Sport HERO.

FOTELIK DZIECIĘCY, KTÓY ROŚNIE WRAZ Z DZIECKIEM
Jeden fotelik dziecięcy na całe dzieciństwo? Jest to możliwe. Zapewnia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka i dzięki temu fotelik rośnie wraz z nim od dziewięciu miesięcy do dwunastu lat.

ZAAWANSOWANA OCHRONA BOCZNA (ASP)
Niezależnie od tego, czy wracasz z treningu piłkarskiego, czy odpoczywasz na wakacjach zaawansowany system ochrony bocznej zapewnia maksymalną ochronę podczas każdej podróży. W przypadku zderzenia bocznego absorbuje on siłę, która działałaby na dziecko. W ten sposób dzieci i rodzice mogą podróżować bezpiecznie.

REGULACJA KĄTA SIEDZISKA
Miejsce do siedzenia w foteliku dla dziecka może być ustawione w pozycji spoczynkowej dla małych dzieci w grupie 1. Aby Twoje dziecko mogło cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, siedzenia lub spania.

LEKKI
Ważący około 8 kg Young Sport Hero można szybko i łatwo wyjąć z pojazdu, przenieść i zainstalować w innym aucie. Ułatwia to codzienne przemieszczanie się mamie i tacie, ale także babci i dziadkowi. Projektując nasze foteliki dla dzieci, zawsze myślimy o całej rodzinie.

OPATENTOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA HERO
Dzięki opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa HERO Twoje dziecko może być łatwo i szybko przypięte w foteliku. Unikalny system bezpieczeństwa HERO łączy w sobie ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, dzięki czemu uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Oszczędza to czas i zmartwienia podczas codziennej rutyny, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

 • 5-punktowy system pasów: Intuicyjny i centralny regulator pasów z systemem HERO umożliwia bezpieczne i proste przymocowanie dziecka do fotelika (gr. 1).
 • Wkładka redukcyjna: Dla optymalnego ergonomicznego dopasowania do małego dziecka (gr. 1).
 • Pianka w siedzisku: Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
 • Ochraniacze pasów: Zmniejszają nagrzewanie się pasów podczas upałów – zapobiegając w ten sposób podrażnieniu wrażliwej skóry dziecka (gr. 1).
 • Oznaczenia prowadzenia pasa: Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.
 • System wentylacji: Dzięki pasywnemu systemowi wentylacji siedzenie podczas długich podróży jest szczególnie przyjemne.
 • Wzmocnione podłokietniki: Wygodne siedzenie dla starszych dzieci z wygodnymi podłokietnikami.

Fotelik Recaro Young Sport Hero jest odpowiedni w grupie wiekowej: od 9 miesięcy do ok. 12 lat.

Maksymalna waga dziecka 36 kg.

Specyfikacja fotelika Recaro Young Sport Hero:

Firma

Recaro

Gwarancja

2 Lata

Waga

8 kg

Wysokość

63 - 71 cm

Szerokość

58 cm

Długość/Głębokość

50 cm

Kolorystyka

Prime Mat Black, Prime Silent Grey, Prime Sky Blue, Prime Pale Rose, Core Performance Black, Core Carbon Black, Core Xenon Blue, Core Power Berry, Core Deep Black, Core Simply Grey, Core Energy Blue, Core Very Berry.

Kierunek jazdy

przodem

Zgodność IsoFix

Tak

Opinie

Napisz opinię

Fotelik Recaro Young Sport Hero 2021

Fotelik Recaro Young Sport Hero 2021

9 - 36kg

Fotelik samochodowy Recaro Young Sport HERO można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART