Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

Nowy produkt

0-18kg

Dzięki matom Britax-Roemer chroniącym przed kopaniem Twój fotel samochodowy już nigdy nie będzie brudny. Jedno zmartwienie mniej podczas wycieczek na łono natury.

1 399,00 zł brutto

  • Burgundy Red
  • Indigo Blue
  • Space Black
  • Midnight Grey
  • Golden Cognac

Więcej informacji

Britax-Romer po raz kolejny wyznacza standardy najwyższego bezpieczeństwa, wprowadzając serię foteli samochodowych z innowacyjnym systemem oświetlenia.

Britax-Romer Dualfix iSense to część modularnego systemu iSense, wyposażonego w szereg innowacyjnych technologii. Delikatne światło diod LED, poprawi komfort maluszka podczas wieczornych podróży ułatwiając jego kontakt z rodzicem oraz pomoże oświetlić Waszą drogę do domu. W połączeniu niezwykłą funkcjonalnością bazy Flex Base iSense fotelik zyskuje możliwość obrotu o 360° oraz wielostopniową regulację pochyłu. Dualifx iSense przeznaczony jest do przewozu dzieci tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy (gdy dziecko osiągnie wzrost 76 cm i wiek powyżej 15 miesiąca).

Oświetlenie wnętrza siedziska

Przy nieodpowiednim oświetleniu nocna podróż, może stać się dla dziecka wyjątkowo nieprzyjemnym doświadczeniem. Dlatego Dualfix iSense jako pierwszy fotelik na rynku został wyposażony w inteligentny system oświetlenia. Delikatne światło LED rozświetli najbliższe otoczenie maluszka i ułatwi kontakt wzrokowy z rodzicem.

Pełny obrót - podróż tyłem lub przodem

Umieszczając fotelik na bazie Flex Base iSense, zyskujemy możliwość obrotu o 360°. Obrócenie fotelika przodem do rodzica, zdecydowanie ułatwia posadzenie dziecka w siedzisku i zabezpieczenie go przed podróżą. Fotelik obrócony tyłem do kierunku jazdy gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednak jeśli Twoje dziecko będzie czuło się niekomfortowo, możesz w dowolnym momencie obrócić fotelik w przeciwnym kierunku, by maluszek lepiej widział rodziców. (nie wcześniej niż przed ukończeniem 15 miesiąca i przekroczeniu 76 cm wzrostu.)

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

Regulowanie pochyłu za pomocą bazy

Zmiana stopnia nachylenia siedziska, to prosty sposób na urozmaicenie podróży. Ustaw siedzisko w pozycji półleżącej, by maluszek mógł spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

System ochrony bocznej SICT

Kolizje boczne, to jedne z najbardziej niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Uderzenie w bok samochodu wytwarza siły szczególne niebezpieczne dla delikatnej głowy i szyi dziecka. Zintegrowany system ochrony bocznej SICT przejmuje znaczną część energii powstałą w tracie kolizji bocznej. 

Stabilność dzięki ISOFIX

System ISOFIX to obecnie złoty standard montażu. Dwa popularne złącza, które stały się elementem niemal każdej kanapy samochodowej, sprowadzają montaż fotelika do dwóch prostych ruchów. Po wpięciu fotelika w uchwyty schowane za oparciem kanapy wystarczy ustawić odpowiednią wysokość nogi podpierającej. Tak zamontowany Dualfix iSense pozostaje stabilny niezależnie od zdarzeń drogowych.

Rośnie wraz z dzieckiem

Rozbudowany system regulacji pozwoli na płynną zmianę położenia nie tylko zagłówka, ale i pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu zarówno główka, jak i klatka piersiowa dziecka będą zawsze prawidłowo chronione.

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

Opinie

Napisz opinię

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

0-18kg

Dzięki matom Britax-Roemer chroniącym przed kopaniem Twój fotel samochodowy już nigdy nie będzie brudny. Jedno zmartwienie mniej podczas wycieczek na łono natury.

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART