Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size Z Bazą

Nowy produkt

0-13kg

Dzięki matom Britax-Roemer chroniącym przed kopaniem Twój fotel samochodowy już nigdy nie będzie brudny. Jedno zmartwienie mniej podczas wycieczek na łono natury.

1 999,00 zł brutto

  • Indigo Blue
  • Nordic Grey
  • Space Black
  • Frost Grey
  • Midnight Grey

Więcej informacji

Britax-Romer Baby Safe iSense to fotelik dla najmłodszych stanowiący cześć innowacyjnego modularnego zestawu, wyposażonego w rozwiązania, których próżno szukać wśród produktów konkurencji. Rozbudowany system oświetlania na zawsze odmieni spojrzenie na komfort i bezpieczeństwo fotelików samochodowych. Zestaw świateł nie tylko pomoże rozświetlić drogę do domu, ale również poprawi Twoją widoczność podczas wysiadania na nieoświetlonym parkingu. Baby Safe iSense możesz zamontować za pomocą trzypunktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa, jednak użycie modularnej, obrotowej bazy zdecydowanie poszerzy możliwości regulacji fotelika oraz ułatwi codzienne zabezpieczanie Twojego dziecka przed podróżą.

W zestawie z bazą.

Innowacyjny system oświetlenia siedziska

Niemal każde dziecko czuje dyskomfort, przebywając w ciemności uniemożliwiającej kontakt wzrokowy z rodzicem. Lampy LED umieszczone nad główką małego pasażera emitują delikatne światło, które pozwoli maluszkowi czuć się bezpiecznie.

Rozświetlona droga

Kolejna para oświetlenia, umieszczona w dolnej części fotelika ułatwi nam jego wpięcie w bazę oraz rozświetli drogę do domu podczas ciemnych zimowych wieczorów. Odbijające się od ziemi światło, pozwoli dostrzec niebezpieczne oblodzenie na chodniku i schodach.

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size

Rozbudowany system regulacji pochyłu

Decydując się na zakup Baby Safe iSense wraz z bazą ISOFIX Flex Base iSense zyskujemy możliwość zmiany pochylenia fotelika. Dzięki temu bez trudu dopasujemy łupinkę do aktualnych preferencji małego pasażera oraz odciążymy jego jednostajnie napięte mięśnie podczas długiej podróży (baza nie wchodzi w skład niniejszej oferty i należy ją zakupić osobno).

Obrót fotelika na bazie

Łupinka umieszczona na bazie Flex Base iSense posiada możliwość obrotu w dowolnym kierunku. Dzięki temu zabezpieczanie pasażera przed podróżą stanie się dużo łatwiejsze.

Zgodny z i-Size

Dzięki zgodności z normą i-Size, Baby Safe iSense dobierany jest na podstawie wzrostu dziecka, pozwala to na lepsze dopasowanie fotelika do sylwetki pasażera. Fotelik spełniający wymogi i-Size musi posiadać rozbudowany system ochrony głowy pasażera oraz możliwość montażu za pomocą systemu ISOFIX.

Budka z filtrem UPF 50+

Delikatna skóra dziecka, jest szczególnie wrażliwa na słoneczne promieniowanie. Dlatego Baby Safe iSense został wyposażony w rozkładaną budkę z najwyższej jakości filtrem chroniącym przed szkodliwymi promieniami UV.

Łatwe utrzymanie czystości

Podróżowanie to mnóstwo dobrej zabawy przy której łatwo się pobrudzić. Na szczęście fotelik marki Britax Romer został wyposażony w wysokiej jakości tapicerkę, którą łatwo ściągniesz i wypierzesz.

Część systemu modularnego

Flex Base iSense została zaprojektowana, by pasować do fotelików z dwóch grup wagowych. Dlatego, gdy Twoje dziecko wyrośnie z Britax-Romer Baby Safe iSense wystarczy zakupić obrotowy fotelik Dualfix iSense, by cieszyć się najwyższym poziomem komfortu i bezpieczeństwa przez kolejne lata.

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size

Opinie

Napisz opinię

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size Z Bazą

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size Z Bazą

0-13kg

Dzięki matom Britax-Roemer chroniącym przed kopaniem Twój fotel samochodowy już nigdy nie będzie brudny. Jedno zmartwienie mniej podczas wycieczek na łono natury.

Produkty powiązane



fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART