Cybex Sensor Safe

Nowy produkt

Cybex

99,00 zł brutto

-160,00 zł

259,00 zł brutto

  • 0-13kg
  • 9-18kg

Więcej informacji

TECHNOLOGIA SENSORSAFE

Spokój dla ciebie. Bezpieczeństwo dla twojego dziecka.

Klamra SensorSafe przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa fotelika samochodowego i połączona jest z aplikacją w smartfonie. SensorSafe zapobiega sytuacjom, które mogą być niebezpieczne dla dziecka – w przypadku rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka lub zbyt długiego okresu podróżowania.

KONTROLA ZAPIĘCIA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA

Stałe bezpieczeństwo dla twojego dziecka

Klamra SensorSafe utrudnia dzieciom wydostanie się z pasów bezpieczeństwa. System odnotowuje rozpięcie pasów i za pomocą aplikacji natychmiast wysyła powiadomienie.

CZUJNIK TEMPERATURY

Powiadamia o zbyt wysokiej temperaturze w pojeździe

SensorSafe stale mierzy temperaturę wewnątrz samochodu i ostrzega jeśli temperatura otoczenia jest za wysoka lub za niska, a tym samym zagraża zdrowiu dziecka. System ten zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu dziecka.

DZIECKO SAMO W SAMOCHODZIE

SensorSafe zapewni, że dziecko nie zostanie pozostawione samo w samochodzie.

W momencie, gdy rodzic opuszcza auto, a zapięte dziecko pozostanie nadal w środku, aplikacja wyśle powiadomienie i po pewnym czasie przypomni kierowcy lub wybranym numerom alarmowym o konieczności zabrania dziecka z samochodu.

POWIADOMIENIE O PRZERWIE

Informuje jeśli Twoje dziecko siedzi w aucie zbyt długo.

Klips SensorSafe przypomina o konieczności robienia dziecku okresowych przerw od siedzenia w foteliku samochodowym. System poinformuje Cię za pomocą alertu w telefonie jeśli zmierzony czas od zapięcia klipsa SensorSafe będzie zbyt długi i zaleci postój w podróży.

Uwaga!
Do wykorzystywania systemu sensorsafe w fotelikach 0-13kg potrzebujesz 16-stykowego gniazda OBDII w samochodzie. Gniazdo znajduje się w pobliżu kierownicy. Dokładna lokalizacja gniazda podana jest w instrukcji obsługi samochodu.

Opinie

Napisz opinię

Cybex Sensor Safe

Cybex Sensor Safe

Cybex

Produkty powiązanefotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART