Cybex Pallas M-Fix

Nowy produkt

9 - 36kg

Fotelik samochodowy Pallas M-Fix firmy Cybex wyposażony jest w regulowaną osłonę tułowia, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych obrażeń szyi  podczas zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Dla dzieci w wieku 3+ fotelik można w łatwy sposób przekształcić w model Solution M-Fix.

1 169,00 zł brutto

 • Purple Rain
 • Rumba Red
 • Pure Black
 • Grey Rabbit
 • Blue Moon

Więcej informacji

Fotelik samochodowy Pallas M-Fix

jest nowym członkiem rodziny fotelików Pallas.  Rośnie wraz z dzieckiem i dlatego oferuje doskonałe bezpieczeństwo przez wiele lat.

 • Osłona tułowia regulowana jedną ręką (Gr. 1)
 • Może być używany przez wiele lat
 • Niezależnie regulowane osłony boczne L.S.P. System Plus
 • Wygodne regulowanie oparcia jedną ręką (Gr. 1)
 • Opatentowany system dopasowania zagłówka
 • Isofix dla dodatkowej stabilności i bezpieczeństwa
 • Kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z dodatkowym suplementem 7

W grupie 1 fotelik wyposażony jest w regulowaną osłonę tułowia, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Dla dzieci w wieku 3+ fotelik można w prosty sposób przekształcić w model Solution M-Fix. Fotelik można używać również w samochodach, które nie są wyposażone w system ISOFIX.

Dlaczego fotelik Pallas M-Fix ?

 • Regulowana poduszka powietrzna redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody (oczekujący patent)

Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchnie osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w poduszce bezpieczeństwa fotelika (oczekujący patent) sprawia, że jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

 • Fotelik rośnie razem z dzieckiem i dzięki może służyć przez 11 lat

W grupie 1 fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można w prosty sposób przekształcić w, nagradzany, fotelik z grupy 2/3 - z serii Solution.

 • Niezależnie regulowane Linear Side-impact Protection (L.S.P System Plus) absorbują energię uderzenia we wczesnym stadium.

Siły bocznego uderzenia są systematycznie pochłaniane przez niezależne osłony boczne oraz zabezpieczenia barkowe i głowy. W tym samym czasie, energia kinetyczna ciała spowodowana uderzeniem, jest natychmiast pochłaniana a głowa utrzymywana wbezpiecznej strefie. Osłony L.S.P mogą być niezależnie regulowane, aby dopasować się do wnętrza auta.

 • Wygodna funkcja regulowania oparcia – jedną ręką
 • 3 pozycje rozkładania zagłówka zapobiegają opadaniu głowy do przodu podczas snu,

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, ze punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tylu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu dziecka. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.

Montaż i kompatybilność z najnowszymi modelami samochodów naszych produktów podlega ciągłym testom. Zawsze jednak rekomendujemy testowy montaż w naszym sklepie przed zakupem, aby ocenić dokładnie każdy przypadek. Szczególnie ważna jest długość pasa oraz uchwyty Isofix. 

            Specyfikacja fotelika Cybex Pallas M-Fix:

Firma

Cybex

Gwarancja

3 Lata

Waga

9,3 kg

Wysokość

70 cm

Szerokość

54 cm

Długość

43 cm

Kolorystyka

Autumn Gold, Lavastone Black, Passion Pink, Manhattan Grey, Rebel Red, Denim Blue, Pepper Black

Kierunek jazdy

przodem

Zgodność IsoFix

Tak

CYBEX Pallas M-FIX fotelik 2w1 ISOFIX + GRATIS - 8322754792 ...

Opinie

Oceń 
Anita 2020-04-02

Polecam!

Mimo naszych obaw, fotelik okazał się bardzo wygodny! Nie brakuje w nim miejsca. Maluszek zasypia przytulony do poduszeczki i nie opada mu głowa. Bardzo łatwy do wpięcia.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Cybex Pallas M-Fix

Cybex Pallas M-Fix

9 - 36kg

Fotelik samochodowy Pallas M-Fix firmy Cybex wyposażony jest w regulowaną osłonę tułowia, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych obrażeń szyi  podczas zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Dla dzieci w wieku 3+ fotelik można w łatwy sposób przekształcić w model Solution M-Fix.

Produkty powiązaneDopasuj fotelik
dla swojego dziecka

Czytaj

Dopasuj fotelik dla swojego dziecka

Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART