Informacje

Producenci

Ostatnie wpisy

Marki Jest 24 marek

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • AeroSleep

  Misja AeroSleep

  AeroSleep aktywnie angażuje się w tworzenie bezpiecznego środowiska snu dla małych dzieci. Od ponad 20 lat tworzą dla nich produkty gwarantujące maluchom bezpieczny sen. Chociaż na początku wytwarzali jedynie ochraniacze na materac, z czasem byli w stanie zaoferować naszym klientom rozległy asortyment takich produktów jak materace, prześcieradła z gumką, ograniczniki na łóżka, poduszki itd. Wszystkie ich produkty są poddawane surowym testom naukowym przeprowadzanym przez niezależne centra badawcze, co gwarantuje zarówno rodzicom, jak i dzieciom sen w bezpieczniejszym otoczeniu. Ponadto nie ustają we wprowadzaniu innowacji.

  Wartości AeroSleep

  • Innowacyjność: Uważnie śledzą aktualne badania nad bezpiecznym snem, które pomagają im w tworzeniu nowych produktów, jeszcze bardziej podnoszących komfort snu dzieci. Oprócz tego stale udoskonalają swoje obecne produkty — zarówno ich widoczne, jak i niewidoczne komponenty.
  • Jakość: Wszystkie produkty AeroSleep są wytwarzane z najwyższą starannością i projektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
  • Odpowiedzialność: Wraz z uznanymi centrami badawczymi pracują również nad zagwarantowaniem bezpieczeństwa swoich konsumentów. Dzięki temu wypuszczają na rynek wyłącznie takie produkty, które stworzyli na bazie sprawdzonych technologii i wniosków wypływających z badań naukowych.

  Odpowiedzialność społeczna biznesu

  AeroSleep często wspiera organizacje charytatywne.

  Ich głównym partnerem w tym względzie jest organizacja „Lekarze bez granic”, z którą prowadzą projekt w Masisi w Demokratycznej Republice Konga, w ramach którego organizacja ta dostarcza mieszkańcom regionu żywność, czystą wodę i instalacje sanitarne. Oprócz tego zapewnia opiekę zdrowotną m.in. kobietom cierpiącym na komplikacje przed- i poporodowe oraz ofiarom przemocy seksualnej i uwarunkowanej płcią. Organizacja jest również odpowiedzialna za kampanie szczepień przeciwko odrze oraz zapewnia dzieciom opiekę pediatryczną.

  AeroSleep to belgijska firma zajmująca się produkcją wyjątkowych artykułów dziecięcych. Firma bada przede wszystkim przyczyny śmierci łóżeczkowej i dyskomfortu dzieci podczas snu, dzięki czemu produkty marki AeroSleep są najwyższej jakości.
  Firma prowadzi potężne inwestycje w badania naukowe, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. 
   
 • BabySafe

  Foteliki dziecięce Babysafe – o marce.

  Babysafe jest polską marką fotelików samochodowych oraz akcesoriów zapewniających bezpieczne i komfortowe przewożenie dzieci. Nasze foteliki dziecięce projektujemy i produkujemy tak, aby zapewniały bezpieczeństwo i komfort jazdy niezależnie od okoliczności.

  Testy fotelików dla dzieci: PIMOT i inne

  Zanim nasze foteliki trafią do Państwa aut, przechodzą rygorystyczne badania homologacyjne oraz testy zderzeniowe w niezależnych instytutach badawczych tj. Test Plus VTI, PIMOT. W testach sprawdzane są różne parametry fotelików oraz to, czy spełniają one surowe normy bezpieczeństwa wymagane przez polskie prawo. Test zderzeniowy pozwala sprawdzić działanie fotelika samochodowego oraz poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia on małemu pasażerowi w przypadku zderzenia auta z innym samochodem. Nad przebiegiem testów fotelików dla dzieci w PIMOT i innych niezależnych instytucjach czuwają czołowi eksperci z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, dlatego mogą być Państwo pewni, że foteliki dziecięce Babysafe odpowiadają najwyższym standardom.

  Foteliki samochodowe BabySafe: marka godna zaufania

  Wybierając foteliki dziecięce BabySafe otrzymują Państwo bezpieczny produkt, któremu można zaufać. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele fotelików samochodowych dla dzieci w różnym wieku, w tym takie nasze flagowe modele jak: BabySafe Akita, BabySafe Chart czy BabySafe York i-Size. W asortymencie BabySafe znajdą Państwo zarówno foteliki samochodowe dla niemowląt, jak dla młodszych i starszych dzieci, do 12 roku życia. Poza fotelikami nasza oferta obejmuje również akcesoria takie jak lusterko do fotelika czy ochraniacz fotela.

  Przy wyborze dziecięcego fotelika samochodowego warto zwrócić uwagę na to, by pasował on do wieku, wzrostu i wagi przewożonego w nim dziecka, ale też do samochodu, w którym fotelik będzie montowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 • Benbat

  BenBat jest producentem akcesorii do podróży dla dzieci, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz cieszą się dużą popularnością

  BenBat jest producentem akcesorii do podróży dla dzieci, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz cieszą się dużą popularnością.
  Wizytówką marki BenBat są oryginalne produkty, które są zabawne i innowacyjne, specjalne zaprojektowane aby rozbawić pociechy oraz sprawiają, że podróż samochodem staje się bardziej komfortowa.
  Spośród nich można wyróżnić lusterko, które pozwala widzieć dziecko bez konieczności odwracania się.

  Produkt otrzymał nagrodę "Hity Mother & Baby" w kategorii Produkt Przyjazny Mamie. Dodatkowo polecamy komfortowe zagłówki, które umilają podróże dzieciom oraz zawieszkę żyrafka do wózka i samochodu. Produkt posiada 4 długie nóżki do których można przyczepić ulubioną zabawkę lub smoczek. Kolejną zaletą tego produktu jest zasuwany schowek wzdłuż grzbietu żyrafki, który pozwala na schowanie potrzebnych rzeczy.

 • BeSafe  BeSafe
  to jeden ze światowych liderów w branży fotelików samochodowych.

  Firma posiada bardzo długą historię, która od samego początku związana jest z produkcją różnego rodzaju siedzisk w środkach lokomocji. Na początku dwudziestego wieku firma zajmowała się rymarstwem, potem w latach trzydziestych, w związku z dynamicznym rozwojem technologicznym, zaczęła produkować pokrowce na siedzenia samochodowe, a z czasem także inne wyroby do samochodów i foteli samochodowych. Przełom nastąpił w 1963 r. kiedy przystąpiono do prac nad pierwszym fotelikiem samochodowym. 25 lat później firma wypuściła na rynek pierwszy fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy. Od tamej pory stała się liderem w dziedzinie bezpieczeństwa. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o opracowywanie i produkcę fotelików RWF. BeSafe stale promuje foteliki montowane tyłem i podkreśla, że dzieci powinny podróżować w tym kierunku tak długo jak, to możliwe ( minimum do 4 roku życia). Produkty tej firmy charakteryzują się dobrze przemyślanymi rozwiązaniami i wysokim poziomie bezpieczeństwa. Nawet akcesoria do fotelików projektowane są z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnej ochronie dzieci.

  W ofercie BeSafe można znaleźć dziś foteliki we wszystkich grupach wiekowych.
  Począwszy od skorupek dla noworodków (0-13kg), montowanych zarówno za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa jak i na bazie isofix, po foteliki dla starszych dzieci (9-18kg), w tym foteliki obrotowe i fotele w systemie modularnym (wykorzystującym jedną bazę pod dwa pierwsze foteliki), po fotele RWF z większym zakresem (9-25kg), oraz foteliki dla najstarszych (15-36kg).

  Jakość i bezpieczeństwo BeSafe potwierdzają testy w wielu niezależnych ośrodkach badawczych. Warto tutaj wspomnieć chociażby niemiecki ADAC, szwedzki Test Plus, czy europejską normę "i-Size".

 • Caretero

  Caretero powstało w pierwszym kwartale 2009 roku jako marka własna Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych IKS 2. W momencie wejścia marki na rynek za priorytet uznano dwie rzeczy – jakość wykonania oraz przystępną cenę. Do dziś cele te pozostają niezmienne.

  Zespół tworzący i rozwijający markę Caretero to ludzie młodzi, pełni zapału i energii, którzy uważnie słuchają, co mają do powiedzenia klienci marki Caretero. Pomocne stały się popularne media społecznościowe, w których aktywnie uczestniczymy. Efekty tej komunikacji przekładają się na dalszy wzrost jakości oferty.

  Co więcej, zgłaszane przez użytkowników potrzeby i wskazówki, mają również odzwierciedlenie we wprowadzanych na rynek nowościach.

  Znaleźć można foteliki samochodowe, wózki spacerowe i wielofunkcyjne, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, leżaczki dziecięce, kojce składane oraz zabezpieczenia. Oferujemy także bogaty wybór akcesoriów uzupełniających. Najbardziej znanymi produktami marki Caretero są foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, wózki spacerowe oraz wysokie krzesełka do karmienia. Dużą popularnością cieszą się również leżaczki i huśtawki dla niemowląt.

  Caretero zdobywa jednocześnie rynki Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Holandii, Niemiec, Rosji, Białorusi, Ukrainy, krajów bałtyckich, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Malty. Wymaga to wzmożonego wysiłku organizacyjnego i logistycznego, jednak trud przynosi efekty.
  Obecnie marka jest rozpoznawalna w wielu z wymienionych krajów.

 • Cybex

  CYBEX oferuje foteliki samochodowe, nosidła, meble dziecięce i wózki, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo oraz są idealnie dopasowane do miejskiego stylu życia.

  Dla CYBEX, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Innowacyjna Zasada D.S.F. jest podstawą przy produkcji wszystkich produktów CYBEX, a jej założenia to unikalny i prosty design, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz inteligentne funkcje. Te trzy elementy strategii pozwoliły na zdobycie wielu nagród w kategorii fotelików samochodowych oraz dziewięć nagród Red Dot Design.

  CYBEX nie boi się wyzwań i dlatego jest liderem w kwestii bezpieczeństwa dzieci oraz innowacyjnego stylu życia. Nowoczesne podejście firmy sprawia, że produkty które oferujemy są połączeniem funkcjonalności, designu i najwyższego bezpieczeństwa.

  W 2014 roku, niemiecka firma CYBEX dołączyła do Goodbaby International Holdings Limited - wiodącej na rynku firmy z produktami dla dzieci, mającej swoją siedzibę w Chinach. Z ponad 25-letnim doświadczeniem, Goodbaby wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa, innowacji, designu oraz produkcji.

 • Doona

  Doona  to wizjonerska firma zaangażowana w poprawę i uproszczenie życia rodziców i ich dzieci poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów i rozwiązań. Ich celem jest nieustannie identyfikowanie trudności w codziennym rodzicielstwie. Doona  współpracuje, wykorzystując szerokie możliwości i doświadczenie, aby złagodzić te problemy. Rezultatem tego procesu są wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które naprawdę wpływają na współczesne rodzicielstwo.

  Ich Wizja oraz Cel to. „Inspirujące praktyczne rodzicielstwo” oraz Tworzenie produktów, które upraszczają życie rodziców i ich dzieci, biorąc pod uwagę praktyczność, łatwość użytkowania i przyjemność korzystania z produktu, stawiając bezpieczeństwo, jakość i design jako najwyższe priorytety. 

  Nigdy nie idą na kompromis w sprawie jakości.

  Zawsze ustanawiają wyższy standard niż jakikolwiek oficjalny standard testowany przez zatwierdzone laboratoria i zawsze wyższy niż konkurencja. Ich ośrodek testowy, w którym przeprowadzają ekstremalne i intensywne testy nadużywania swoich produktów, zapewnia, że ​​produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

 • GB

  Goodbaby International Holdings Ltd. jest wiodącą na świecie firmą produkującą produkty dla rodziców.

  Od samego początku rozwój  produktów firmy opierał się na wysokim zaangażowaniu w zapewnianie rodzicom na całym świecie najwyższego możliwego bezpieczeństwa, funkcjonalności i wzornictwa, co zaowocowało rekordem nagród i osiągnięć

  Grupa obsługuje miliony rodzin poprzez projektowanie, badania i rozwój, produkcję, marketing i sprzedaż fotelików samochodowych, wózków dziecięcych, odzieży i artykułów tekstylnych dla dzieci, karmienia, pielęgnacji i higieny osobistej, łóżeczek, rowerów i trójkołowców oraz innych produktów dla dzieci. Goodbaby International obsługuje rodziny na całym świecie, a rynki macierzyste to Niemcy, USA i Chiny.

 • Joie

   

  Joie jest międzynarodową grupą przyjaciół i rodziców z Wielkiej Brytanii, która wyznaczyła sobie jedną prostą misję: dzielić się swoimi pomysłami i produktami z rodzicami na całym świecie.

  Ich przywiązanie do najwyższych standardów projektowania, technologii produkcji i bezpieczeństwa sprawia, że są pewni i dumni ze wszystkiego, co tworzyli pod znakiem Joie. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, które zdobyli w branży dziecięcej, Są w stanie tworzyć z oddaniem i pasją produkty idealnie zaspokajające potrzeby rodziców, dzieci i środowiska.

  W rezultacie, każdy produkt Joie jest stworzony, aby uczynić życie rodzica łatwiejszym w każdej sytuacji.

  Joie To Bezpieczeństwo

  Ich wyjątkowa funkcja testowania siedzeń samochodowych zawiera najdokładniejszą technologię do symulacji testów zderzeniowych i pomaga w produkcji siedzeń samochodowych o najwyższej jakości, precyzji i integralności strukturalnej.

  Joie To Siła

  Każdy produkt jest poddawany dokładnym i ekstremalnym testom dzięki w pełni spersonalizowanym trybom testowania, a wszystko jest zmontowane, aby zapewnić, że wszystkie funkcje będą działały idealnie przed jego eksploatacją.

  Joie To Jakość

  Dzięki najwyższej jakości tworzywom sztucznym, wytrzymałym i wytrzymałym materiałom oraz nierozcieńczonym, bezkompromisowym materiałom

 • Maxi Cosi

  Maxi Cosi, to jednen z najbardziej znanych producentów fotelików samochodowych w Polsce i na świecie.Poza fotelikami, oferuje też wózki, nosidełka, oraz akcesoria dziecięce.

  Maxi Cosi swoją pozycję na Polskim rynku zawdzięcza przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobrym opiniom użytkowników. Foteliki Maxi-Cosi są polecane zarówno przez mamy jak i specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa. Foteliki właśnie tej marki jako pierwsze otrzymały 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa ADAC (model Cabrio-fix), zintegrowany daszek przeciwsłoneczny, system uprzęży easy-out pozwalający na łatwe wyjęcie dziecka z fotelika, czy system Click&Go wykorzystywany przy montażu z użyciem systemu isofix.

  Maxi Cosi posiada bardzo zaawansowaną infrastrukturę badawczą, z której często korzystają też różne instytucje związane z rozwojem bezpieczeństwa podczas jazdy. Eksperci przeprowadzają w nich ponad dwa tysiące testów zderzeniowych rocznie, aby testować nowe i wciąż udoskonalać już istniejące technologie.

  W ofercie firmy możecie Państwo znaleźć foteliki wszystkich grup wiekowych. Począwszy od skorupek dla noworodków (0-13kg), montowanych zarówno za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa jak i na bazie isofix, po foteliki dla starszych dzieci (9-18kg), w tym foteliki obrotowe i fotele w systemie modularnym (wykorzystującym jedną bazę pod dwa pierwsze foteliki), po fotele z większym zakresem (9-25kg), oraz foteliki dla najstarszych dzieci (15-36kg). • Peg Perego

 • Swandoo

 • Taf Toys

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów


fotelik Joie i-Snug
Bezpieczny
Lekki
Tani

Czytaj

Po co jest fotelik samochodowy?


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART