Oferta fotelików samochodowych na rynku jest bardzo duża. Wybierając model dla swojego dziecka warto zastanowić się z czego jest wykonany i czy spełnia wszystkie normy. Ekonomiczne rozwiązania nie zawsze idą w parze z bezpieczeństwem.
Zamontowanie trzech fotelików na tylnej kanapie to wyzwanie nawet dla profesjonalistów. Nie ma tutaj jednego uniwersalnego rozwiązania, więc naprawdę warto skorzystać z profesjonalnej porady w sklepie.
Fotele grupy 1 są odpowiednie dla małych dzieci, od 9 kg (od około 9 miesięcy) do 18 kg i są skierowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Są dużo bardziej komfortowe dla dzieci niż foteliki grupy 1/2/3. Foteliki te oferują ustawienie pozycji leżącej, pozwalające dzieciom łatwiej spać. Wiele z nich jest kompatybilnych z systemem ISOFIX.
Co to jest i-Size? i-Size to nowy europejski przepis bezpieczeństwa mający wpływ na produkcję i rozwój urządzeń przytrzymujących dla dzieci z wykorzystaniem systemu isofix. Jego celem jest ograniczanie poważnych obrażeń u niemowląt i dzieci w razie wypadku. Regulacja, zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki nowym wytycznym.
Który fotelik jest najlepszy dla noworodka? To pytanie zadaje sobie większość rodziców szukających pierwszej skorupki dla swojego malucha. Czy jest jakaś uniwersalna odpowiedź?
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)


Dopasuj fotelik
dla swojego dziecka

Czytaj

Dopasuj fotelik dla swojego dziecka

Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 fotelikiwarszawa.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART